לידרס Lideres

Wisin Y Yandel

הליקון
4/5

פוארטו ריקו על הקו. מהאי הקאריבי הזה יצא הרגאטון reggaetón, שילוב של מוסיקה לטינית וקאריבית, סגנון שעבר החל מ-2004 לנתיב מיינסטרימי, שהתפשט כאש בשדה קוצים יבש בעולם. Wisin Y Yendel הם צמד רגאטון פוארטו ריקני מצליח ועתיר פרסים בז'אנר הלטיני האורבני (Latin Urban) הפועל מ-1998. חבריו הם – חואן לואיס מורה לונה (Wisin) ו – Llandel Veguilla Malavé (ובקיצור – Yandel) זהו אלבומם התשיעי, ואחרי 15 שירים, יש אישור: הצמד התאהב במיינסטרים.
הרגאטון מחפש את הדאנס ביט יותר מאשר את הרגאטון, מונע על ידי מוסיקה אלקטרונית כדי להתאים עצמו לרוחות הפופ המנשבות במועדונים. המתכון שבלוני מדי, ואם עלית על הקו של שלושה שירים קליטים, רוב השירים האחרים הם מעין מחזור. שיר מס 15 vengo acabando –הוא מהסוג שמעניק פרסים בז'אנר הרגאטון הלטיני האורבני. הרדקור רגאטון שישרוף את הרחבות באנרגיות שלו. ראש קליל יורופופי יותר – Rumba, גם – Noche de Carnaval. המניפולציות האלקטרוניות קיימות בעיבוד של No te detengas בשילוב היפ הופ. פופ לטיני מכוונן לרחבות.
אורחים לשיפור הפוטנציאל המסחרי: ג'ניפר לופז, כריס בראון וגם כוכבי רגאטון כמו או'ניל ואל גורילה. לופז משתתפת בסינגל שיצא מהאלבום Follow the Leader, להיט שהוא שילוב של דאנס וסקס, של עבר והווה. תואם את המגמה הפופ-לטינית של הצמד, שהולך עם האלבום הזה להילולת דאנס גדולה.

Wisin Y Yandel – Lideres

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות