מארחת את בנה ג''יסון גולד ב – How Deep Is The Ocean

ברברה סטרייסנד

ההופעה בברוקלין
0/5

כוכב נולד, והוא הבן של ברברה סטרייסנד. האזינו לדואט של אם ובנה. ברברה סטרייסנד חזרה השבוע לברוקלין ניו-יורק, שם נולדה, לקונצרט חגיגות השבעים שלה, וארחה את בנה ג'ייסון גולד (שחקן, במאי, ומחזאי יליד 1966) מנישואיה לאליוט גולד (שהתפרקו ב-1971). נדמה לי שגם ברברה לא האמינה שג'ייסון שר בטנור אדיר כזה. הביצוע שלהם ל – How Deep Is The Ocean הוא מהסוג שנותן לרגש להשתלט.
סטרייסנד שרה בליווי תזמורת בת 50 נגני כ-3 שעות סאולם "פילי" בערב שנקרא "חזרה לברוקלין", הזכירה את עברה במשפחה יהודית. "אני כה גאה שנולדתי וגדלתי כאן", אמרה סטרייסנד. היא שרה שירים אחדים של אלן ומרילין ברגמן, ילידי ברוקלין, ביניהם מהסרט "ינטל" והזכירה את האנשים היקרים לה שהלכו השנה לעולמם – דונה סאמר איתה ביצע בדואט את No More Tears את המלחין מרווין המליש שנפטר באוגוסט לו הקדישה שני שירים וביניהם את The Way We Were. עוד אורח בערב הזה היה החצוצרן כריס בוטי שליווה אותה ב – My Funny Valentine .

ברברה סטרייסנד – אלבום חדש

על ההופעה באצטדיון בלומפילד יוני 2013

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. הופעה מדהימה, הייתי שם. בגיל 70 היא שרה באייכות שלא מביישת זמרת צעירה בהרבה. היא הזמרת הגדולה בעולם. שמה את מדונה הרחק מאחור. הייחיד שאולי מתקרב אליה הוא פרנק סינטרה. מדהים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות