אני תומך באובמה, אבל לא אצביע

אקסל רוז בהופעת טלוויזיה נדירה

0/5

בערבים שאת אמריקה מעניין יותר לראות את ברק אובמה אצל ג'יי לנו, הזרקורים הופנו לפתע לאקסל רוז, סולן גאנז נ' רוזס, שהופיע בלילה שעבר בראיון טלוויזיוני אצל ג'ימי קימל מנחה Jimmy Kimmel Live. התקשורת הגדירה את ההופעה כ"נדירה", אולי משום שאקסל רוז כמעט אינו מופיע בטוק שואוז.
ואכן – אקסל לא שר, אלא ניסה לדבר קבל עם ואומה, ללא הצלחה יתרה. אין כוחו בדיבור – גמגם, פטפט, ענה בקצרה כשכובע השוליים השחור מטיל צל על עיניו. בין השאר, שלף רבע אנקדוטה – איך תפס טרמפים ללוס אנג'לס כשהיה בן 19, אז עבד בטאאור רקורדס במחלקת הוידאו. הפעם הגיעו הרובים ללוס אנג'לס להשתתף בערב ההתרמה השנתי שיזמו ניל יאנג ואשתו פגי הנקרא Bridge School Benefit. – למען ילדים נזקקים (פגועי גוף ונפש)
רוז ענה על שאלות שהגיעו אליו מהטוויטר – ביניהן במי הוא תומך בבחירות הקרובות לנשיאות ארה"ב. "אני נוטה לדמוקרטים ולאובמה", אבל נראה, שהוא לא ילך לבחור.
המנחה ג'ימי קימל עקץ את אקסל רוז אפרופו איחוריו המפורסמים בפתיחת הופעות ג'אנז נ' רוזס: "לא יאומן, אבל הגעת לכאן בזמן".
הסיבה העיקרית לראיון – לקדם את מכירות הכרטיסים ל – Appetite for Democracy, ההופעה של גאנז נ' רוזס, והפעם, הבטיח אקסל – נעלה בזמן – "בתנאי שאדע מתי עלי לעלות"… בסוף הראיון הוא סיפר לצופים באולפן, כי אחדים מהם ימצאו כרטיסים להופעה מתחת לכיסאותיהם.
קולו של רוז בקונצרט למען הילדים נשמע מחוספס וקטוע. אקסל סיפר, כי לקה בדלקת גרון ימים לפני ההופעה.

גאנז נ' רוזס – ההופעה בפארק הירקון, יולי 2012

https://www.youtube.com/watch?v=kDmtC7EoGz4

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות