עיון ביקורת
לרכישה >>

פינק, The Truth Abot Love (אן.אם.סי, נובמבר 2012)

מוסיקה רוק

אז מהי האמת על אהבה לפי פינק: "האמת על אהבה – שהכל שקר/ חשבתי שאתה היית האחד ואני שונאת פרידות"
השישי של פינק מלא בזעם אישי-צדקני, התבוננות נוקבת על הצד האפל של החיים, במיוחד היחסים עם בן הזוג, ואי אפשר כנראה להבין את העוצמות האלה ללא התייחסות לפרידה שלה מקארי הרט. בשיר True Love היא שרה – "באותו הזמן שרציתי לחבק אותך/ רציתי לכרוך את ידי סביב צווארך", ולפי הטון והעוצמה – הגברת אינה  משקרת. בשיר Walk of Shame פוגשים אישה שעושה מאמצים לחזור לביתה אחרי מסיבת שתייה הגונה. גם Here Comes The Weekend עוסק בכניעה לשתייה נונסטופ.
הקזת הדם אינה סותרת את העובדה, שיש כאן אלבום תוסס, קליט, מה שמכנים בלעז radio-gripping משיר הפתיחה Are We All We Are דרך How Come You’re Not Here הפאנקי (פ' דגושה) גם Slut Like You ("זונה כמוך") הוא עוצמות רוק דאנס קורע רחבות שייכנס לרשימת הגדולים שלה. וכדי להירגע בבלדה שמגיעה ממקומות שמתחת למיתרים, לוחצים על Beam Me Up. גם Just Give Me A Reason שכתב בשיתוף זמר האינדי Nate Ruess ייכנס לקטגוריה בלדות הוידוי המלנכוליות העוצמתיות. השיר החזק בדיסק. כאן ממירה הופכת פינק עוצמות פנימיות לביצוע סנטימנטלי מחלחל – בלי לצעוק את כאבה.
פינק היא השחקנית הגדולה של שיריה.אוחזת במיקרופון כלביאה רעבה שלא טרפה שבוע. היא תיאטרונטו בכל נושא שהיא מתמקדת – אי תלות-עצמאות אישית, סקס, מחאה-מרד. מוסיקלית, היא סופר מתקשרת-קליטה, בקצביים ובשקטים.

1. Are We All We Are
2. Blow Me (one last kiss)
3. Try
4. Just Give Me A Reason
5. True Love
6. How Come You’re Not Here
7. Slut Like You
8. The Truth About Love
9. Beam Me Up
10. Walk of Shame
11. Here Comes The Weekend
12. Where Did The Beat Go
13. The Great Escape

P!nk – The Truth Abot Love
דירוג:
וידיאו:
Blow Me One Last Kiss
שתף דף זהBookmark and Share

One thought on “The Truth Abot Love

  1. מדהימה. ההופעות שלה - חבל"ז. היא בעשר דרגות יותר טובה כל ריהאנה-אגילרה ודומותיהן.
    (ליאור, לונדון)(23/11/2012)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *