צו שתיקה.

צו 8 לזמרים במילואים

0/5

דפש מוד עדיין לא ביטלה? אבל לפני דפש מוד, מודיעים זמרים מקומיים על ביטול הופעות בעקבות קבלת צו 8. אני לא זוכר, שבמלחמות קודמות יחצנים שלחו הודעות על ביטול הופעות בעקבות גיוס של זמר זה או אחר.
במבצע "עמוד ענן" – כללי המשחק משתנים. משרדי יחסי הציבור דאגו למידע לא רק על אזעקות שתפסו כוכבים ( הטילים נפלו באמצע צילומי קליפ של ג'ולייטה הוי הוי הוי), אלא על ביטול הופעות של זמרים עקב גיוס.
השניים שהופיעו בטורי החדשות – עידן עמדי ועידן חביב מוכרים לי אישית כאנשים צנועים, שלא יעשו הון יחצני על גיוס ומלחמות, גם אם השירים שלהם נוגעים באופן כזה או אחר בשירותם הצבאי. מתוך עשרות אלפי המתגייסים – יש רבים, שהם לא פחות חשובים מזמרי ישראל, שהיעדרותם ממקום עבודתם קריטית אף יותר.
יש רגעים שהצניעות והשתיקה שוות זהב. אבל אצלנו רצים לנצל את המצב.
עידן עמדי ועידן חביב מבטלים הופעות? עם כל אהבתי לשני הזמרים האלה – שום דבר יותר דרמטי מנפילת טיל על בית באשקלון לא קרה כאן. אז תרגיעו. טורי הרכילות יחכו בסבלנות, והסקרנות לעוד בדיל רכילות על סלבס לא תיהרג. ליחצנים: לא כל האמצעים כשרים. לזמרים: לא חייבים לשתף פעולה עם זה. צו 8 ? – צו שתיקה. כשטילים עפים – תרגיעו את המוזות. לא חייבים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

5 תגובות

 1. בוא תגיד לי אתה מתי ראית את עידן עמדי בעמודדי הרכילו? הבחור מתרחק מזה כמו מאש, תפסו אותו פעם מגיע לחתונה של חבר טוב? אין מה לעשות התקשורת מחפשת כותרות והיא מוצאת ולא צריך לתלות את זה על האומן.

 2. בפייסבוק של עידן עמדי הודיעו שההופעה שהיתה אמורה להתקיים יום למחרת, נדחית עקב הליכתו למילואים וכי הודעה בדבר התאריך החדש תמסר בהמשך. שעה אחרי זה, חלק מאתרי האינטרנט התחילו לפרסם את אותה ידיעה בדיוק ושנייה אחרי זה אותם אתרים פרסמו ידיעות על כל מי שאי פעם דרך בביצה המקומית והוקפץ למילואים.

  בנוגע לעידן חביב, אני יודעת שהוא כתב בפייסבוק או בטוויטר שלו שהוא הוקפץ למילואים וגם זה לא נראה לי שונה באופן מהותי מכל עדכון אחר שידוען מעדכן את מעריציו.

  יוסי, להבליט את שני הזמרים האלה דווקא ולהגדיר את הפרסום עליהם באתרים כ"הון יח"צני", זה לעשות להם עוול אם אתה שואל אותי.

  עם כל הציניות שבי וגלגול העיניים מהופעות יח"צניות אמיתיות (ראה ההופעות במקלטים של רמי קליינשטיין וליאור נרקיס שמלוות בצוותי צילום גדולים), במקרה הזה, אתה הגזמת ובגדול לטעמי.
  שהטילים עפים, גם לך לא יזיק להרגיע את המוזות. גם אתה "לא חייב", אתה יודע…

 3. האמת שהייתי מופתעת מעידן עמדי ומהיחצנות הגדולה , לא היה מדור רכילות אחד שלא דיווח שהוא נקרא למילואים בצו 8 – מאכזב שהוא נתן לזה יד.

 4. אז מה רצית שלא יגידו לנו שאין הופעות שנגיע מרחק ונגלה שאין הופעה הם הודיעו העמודים הפרטיים שלהם והעיתונות החליטה לדווח אבל לא צריך ישר להתנפל ולהגזזים הם שומרים עלינו והתגייסו לא כמו כל השחקנים המשתמטים והזמרים שמסתתרים מאחורי שמם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות