קח אותי הביתה Take Me Home

One Direction

אן.אם.סי
3/5

להקות בנים הם כמו פסטיגל, עניין של שכפול, הרגל וטונות בוכטות. לכסף אין ריח, אבל לכסף יש להקות בנים. דרושה ביקורת? המעריצים יעדיפו – לדלג. למעשה: מ'כפת להם: שהמבקרים ישחתו.. איפה אנחנו? בעיצומו של גל חדש של להקות בנים שבראשו מזדקר כיוון אחד.
ל – One Direction יש כל ההצדקה לחשוב, שהם הלהקה הכי מצליחה בעולם נכון לעכשיו. גם "טייק דאת'" אאוט.
תראו לי להקת בנים אירית –בריטית שמוכרת בטירוף כזה בארה"ב, אפילו שמגייסים את גאוני הכותבים והמפיקים שרוקחים להם את מתכוני הפופ האלה (רמי יקוב וקארל פאלק, אד שירן וטים פלטשר) מראש ברור שהשירים אינם מכוונים אפילו לטוונטי סאמסינג.
אלבום שני די מהיר אחרי Up All Night. איך הגדיר הרולינג סטון את המתכון: Cuteness-wise. בתרגום פשוט: חוכמת הנחמדות. אהבה מנשיקה ראשונה. שירים שנשמעים כמו תוכנתו ע"י מחשב לפי צרכי השוק והמעריצים. טקסטים? "You still have to squeeze into your jeans, but you're perfect to me" ב – Little Things. "תצטרכי להילחץ לתוך הג'ינס שלך, אבל את מושלמת בשבילי". מבקר הרולינג סטונס עשה חשבון: "היי חבר, אתה מיליונר. קנה לה ג'ינס תואמים". גם רוב האחרים – חרוזים ממותקים על נערות שליבן נשבר בקרבן. כלומר – כיוון אחד של מה שבנות רוצות לשמוע מהחבורה. הממתק הנדוש על אהבה. הקצביים נדמה לי מנצחים. אבל מה אתה מתעסק בביקורת כשמדובר בכרטיס הצלחה בכיוון אחד. המעריצים לא יצייצו בזעקות שבר.

להקות בנים – ז'אנר או תופעה?

1. Live While We're Young
2. Kiss You
3. Little Things
4. Cmon, Cmon
5. Last First Kiss
6. Heart Attack
7. Rock Me
8. Change My Mind
9. I Would
10. Over Again
11. Back For You
12. They Don't Know About Us
13. Summer Love

One Direction – Take Me Home

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות