רק התותח של שרית חדד?

אמנים וזמרים בבחירות 2013

על הצטרפות של זמרים לקמפיינים
0/5

שרית חדד היחידה שעשתה ג'ינגל לביבי? ("אתה תותח אין אין עליך, מתה עליך אתה הגדול מכולם") מה עם משה פרץ? מה עם דוד אהרון? נשארים מאחור? אבל לא רק ג'ינגלים. מה עם אהוד בנאי? מה עם שבק ס? שלום חנוך?  מה עם כל הראפרים הסובלים? מה הם עושים בשביל מדינה? מצד שני – למה להם פוליטיקה? צודקים. במילא מירי רגב מגיעה עוד פעם לשלטון.
אז מה רק שרית חדד נשארה עם התותח שלה? הצחיקה אותי ההופעה של חדד בהשקת הקמפיין של הליכוד. מה זה? עוד חתונה בלוח ההופעות שלה? כשיש צ'ק שמן, ביבי הוא תותח.
אבל האסטרטגיה של חדד ואמרגנה הרבה יותר מתוחכמת: במילא רוב הבוחרים של ביבי הם אוהדיה של שרית, ומכיוון שהוא ראש הממשלה הבא על בטוח – אין כאן הימור. שרית בשיא תהילתה גם כמנטורית בזמן צפיית שיא. אין חשש. האם מישהו מכיר את האג'נדה הפוליטית שלה? מה חשוב. גם אייל גולן הצטלם עם ביבי מה זה אומר?  האם מישהו שמע ממנו איזושהי תובנה?
בעלי טורים ימהרו להגיד: מה יש גם בארה"ב אמנים תומכים בגלוי במעומדים. הדוגמא הבולטת – ברוס ספרינגסטין וברק אובמה. רגע, שרית חדד מול ברוס ספרינגסטין? שרית תאהב את זה, אבל כדאי שנעשה סדר: אמנים בארה"ב הצטרפו עוד בקמפיין הקודם לאובמה מתוך כוונה לשינוי מהותי בארה"ב, וזה קרה. ספרינגסטין הוא אמן בעל אוריינטציה פוליטית חברתית מאוד ממוקדת. שרית חדד היא זמרת בעלת שיקולים מסחריים פופוליסטיים. יחי ההבדל.
אם שלום חנוך, הדג, נחש, אהוד בנאי – ששיריהם מכילים תכנים פוליטיים, היו מגיעים אל הקמפיינים של המפלגות לקראת הבחירות – הייתי אומר: הופה, קרה כאן משהו של ממש. אבל אני מעריך שחלק מהם יותר מאשר הם חוששים לקריירה שלהם – סולדים מאנשים פוליטיים, מפוליטיקה בכלל.  שרית חדד? היא תדפדף ביומנה ותגיע לשמחה הבאה, שמאל, מרכז או ימין. מבחינתה ראש ממשלה, אוליגרך, בעל הון – כולם תותחים.

מוסיקת מחאה בישראל – יש יצור כזה?

שרית חדד לביבי בקמפיין הליכוד – אתה תותח

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות