שיר האודישנים

איטן סלומון

מילים: איטן סלומון, לחן: אוהד שרגאי
4/5

מתחיל להיות מאוד צפוף בריאליטי, באודישנים. או שאתה (הכישרון הדפוק) בוכה או צוחק. איטן סלומון בחרה באפשרות השנייה. הסינגל מגיע מלווה בקליפ צבעוני רב-אקשן. איטן (בתם של השחקנית ניצה שאול והמנצח דורון סלומון) מצחקקת על תוכניות הריאליטי עם צילומי הרבה ידיים על שדיים (דרישות מינימום). מסלול הדרישות להצלחה – שגם אם את עומדת בו – מוביל לכלום. (הם אמרו שאין לה מה שצריך כדי לזכות במקום הראשון, למרות שהיא אוהבת חיות ויש לה סיפור של ילדות קשה) יצא לה בעיקר חמוד-קומי, נטול דמעות וייסורים. על גבול הקוריוז.
שני חלקים לשיר: האחד מעין ראפ פאנקי דיבורי קופצני. השני (מהמילים "יהיה נחמד אם מישהו ייתן לי מקרופון...") מלו-הרמוני על מצעביט פריך ותוסס. ההשקעה כשלעצמה מעידה על יצירתיות ומוטיבציה, אבל מהשיר הקברטי הזה בלבד – יהיה לי-ה קשה לבנות את "הזרקור שלה". יכול להיות שמכאן מתפתחת הסוכריה על המקל של המדינה?

היום הם אמרו שאני לא הסוכרייה על המקל של המדינה/ הם אמרו שזה לא – אבל תשמרי על האמונה/ היום הם אמרו את נהדרת, אבל אולי קצת לרכך/ היום הם אמרו את יכולה, ואל תפסיקי לחייך
היום לראשונה בחיי הבנתי שהלך הסיכוי למיליון/ הם אמרו שאין לי את מה שצריך כדי לזכות במקום הראשון/ למרות שאני אוהבת חיות ולמרות האמת הפנימית/ הייתה ילדות קשה, בבקשה./ תמצאו לי עוד תכנית.
יהיה נחמד אם מישהו יצלם אותי, יתן לי מיקרופון/ יהיה נחמד אם תציירו לי חץ גם לכיוון הלא נכון.
אז הם רמזו שאולי כדאי שאתחיל לקלף ת'שכבות/ ואז הבנתי שהדרך שלי לפסגה רצופת מיטות/ אז פותחת ארון, מתלבשת לקראת עוד השקה/ ללגום שמפיין, אולי קמפיין, מקלון גזר. / אם אעבור את הכניסה.
יהיה נחמד אם מישהו יצלם אותי, יתן לי מיקרופון/ יהיה נחמד אם תציירו לי חץ, גם לכיוון הלא נכון.
היום החלטתי שאת הזרקור שלי, אני אבנה בשתי ידי/ והסוכרייה אולי קצת חמוצה. אבל עוד תתרגלו אלי.

איטן סלומון – שיר האודישנים

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

 1. בחורה באמת עם כישרון אבל היא כן הלכה להבחן לכוכב נולד ולא התקבלה.

  אנחנו מקבלים המון פניות לגבי זה וזה פשוט לא מובן בעליל למה היא צריכה לשקר. הרי יש גם ראיון שלה ברדיו כשהיא מספרת על כך שלא קיבלו אותה ושהיא כתבה את השיר בעקבות הדחיה.

  אתם הכותבים צריכים לוודא קודם את האמת על נושא הכתיבה שלכם.

  מקווים שזה לא יצא כ"כ נוקשה.
  פשוט יש כל כך אמנים צעירים שמנסים להצליח וכן הולכים לתוכניות הריאלטי והיא באה ושוללת את זה כי…..? כי היא לא התקבלה. הרי היית אז למה לסלף את הדברים? גם ככה היא תצליח בזכות אמא שלה(למרות ששוב אנחנו חושבים שהיא בהחלט מוכשרת)

  לא לעניין!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות