מסיבת עיתונאים

כוורת מתאחדת

סנדרסון, אולארצ'יק, גוב, שמיר, קלפטר, רכטר
0/5

כל הכוורת בגודל טבעי – כבר הישג. רק מאיר פניגשטיין בשידור אינטרנט ישיר מארה"ב (אצלו השעה היתה 1:30 אחרי חצות. אצלנו סביבות 11:30) קפא משום מה בנכר. לא ברור אם לא שמע את חבריו, או שלא הבין בדיוק מה רוצים ממנו בשעה כזו של הלילה. משהו כמו הלם של אחרי חצות.
כל הכוורת בגודל טבעי 40 שנה אחרי (שהיא נוצרה.) מאז התפרקה, התאחדה וחזרה, והנה היא שוב כאן. מסיבת עיתונאים סואנת, ששום כלי תקשורת לא ירשה לעצמו להחמיץ. שאלות שמגיעות עד ל"אתם לא חושבים שאתם פתטיים כרוקרים מזדקנים"? השואל לא חטף משהו בראש, אלא נענה בנימוס ידידותי וחמקני של גידי גוב כ"אף פעם לא היינו רוקרים. אל תשכח שכולה שרנו "המגפיים של ברוך".  כולה – המגפיים של ברוך.
המגפיים של ברוך חוזרים מן העבר. לא שהם ממש רלוונטיים לימינו, אבל כמו שאמרה אחת העיתונאיות – הבת שלי בת 12 והיא שומעת בטירוף כוורת, משהו שיכול לעשות רק טוב למתאחדים הנצחיים. שלא כמו הרולינג סטונז, אין כאן תכנונים לטור חוצה ארץ או מחוף אל חוף, אלבום חדש ( דיסק מחומרים נדירים של כוורת שלא ראו או) גם אין מסר לממשלה החדשה ולעם ישראל.
"כוורת" מתכנסת מחדש כי? פסטיבל ישראל 2013 קורא לה? דרישת הקהל? ניצחון הנוסטלגיה? קאמבק שמבשר חיים חדשים לפני ההתפרקות הבאה? (שעלולה להיות פיזית) בלוח ההופעות שלהם התפנה בדיוק בזמן הזה (19.6) מקום לאוונטורה? לחץ של חברת המוסיקה לקדם קופסה חדשה שתכיל שירים שלא ראו אור? "מערכון "השלולית", ממש התדפק על דלתו של גידי גוב שלא יכול היה לסרב לו?  המותג "כוורת" כל כך גדול עליהם – שהם החליטו להיכנע לו ולדרישותיו? כל התשובות נכונות? ואגב, לשאלה אם הם בדקו שזה בכלל עובד, סיפר רכטר שבחתונה של הבת של אולארצ'יק הם עלו לחמישה שירים, והתברר שזה עדיין עובד.
בדבר אחד הם יודו: אין ל"כוורת 2013" שום דיאלוג עם התרבות העכשווית. המטרה היא מופע נוסטלגי שיחזיר עטרה ליושנה, ויש כאן עטרה, הגם שיוני רטר מקווה, שעדיין יש מקום לעדכונים, ומי יודע, אולי יצא מזה עוד שיר חדש.

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. אתם מקסימים!!! אני כל כך אוהבת אתכם!! הלוואי שהייתי יכולה להיות במסיבת עיתונאים הזאת, אני מסתכלת על הסרטון ורק מקווה שתקומו פתאום ותפצחו בשירה!!
    אתם נפלאים כמו שאתם, זקנים ופטיים ומה שלא יגידו עליכם, אתם אדירים כמו שאתם!! כולכם ביחד וכל אחד מכם לחוד!! ואמן אמן אמן שלהופעה שהוספתם אני כן יצליח להשיג כרטיסים כי זה כבר באמת לא פייר…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות