מה עושים

מוש בן ארי

מילים ולחן: מוש בן ארי עיבוד והפקה מוסיקליחת: מוש בן ארי וגני (פילוני) קרק
3.5/5

לכמה מחברי הטובים יש תשובה פשוטה על כל שאלות  ה"מה עושים עם"? הם משלמים במיטב כספם כדי לקבל סיוע להפגת הכאב, הלחץ, הפחד. טיפול-טיפול. הרי גם מוש בן ארי יודע שלא פשוט לתת לכל הבעיות לחלוף רק מהצעה להתמלא בתקווה, באהבה, להתחזק באמונה. להציע – קל מאוד. ליישם – לא פשוט.
מוש מגיע מאוריינטציה שהחיים מלאים מהמורות – אבל אפשר לצאת מזה, להשתחרר להירפא. צריך רק "לתת", "לחזק", "להבין". "למלא באהבה". מוש אינו מדוכדך. הוא מתכוון למה שהוא שר, אבל אין אצלו דראמות, בטח לא טרגדיות. ה"להיות או להיות" אינו הרה גורל. יש בעיות – נעשה מאמץ לצאת מזה. מה עושים עם החיים הקשים? – פשוט ניתן לקשיים לחלוף. במידה מסוימת יש כאן חזרה ל"שאנטי" התמים. ואשרי המאמין. מי שמזדהה עם מוש – עשוי להאמין.
המוסיקה? הגם שטון השירה נשמע מעט עצוב – המהלך המלודי הפשוט והעיבוד בנוסח הסרג'נט פפר, משרים .תחושת ליטוף וחיבוק. השיר נשמע פחות אישי ויותר המנון ניחומים לכל. מי שממתין להפתעות ממוש בן ארי – לא השיר הזה. מי שמחפש את הישן והטוב – בבקשה.

מה עושים עם הכאב הזה, עם האדום שבעיניים/ עם הלילות שלא נגמרים, עם הימים שלא עוברים/ מה עושים עם הכעס הזה שקיים ביני לבינך/ שקיים ביני לבינו, שקיים בין בן אדם לבין עצמו/ מה עושים עם כל זה? / מה עושים עם כל זה?
מה עושים עם הלחץ הזה שמסתכל ישר בעיניים /שלוקח אותך רחוק, שלוקח אותך רחוק / מה עושים עם הטירוף הזה שלא נותן לך מרגוע / לא נותן לך לנשום, לא נותן לך לחלום/ מה עושים עם כל זה? / מה עושים עם כל זה?
תן לפחד לעבור, תן לאומץ שיחזור/ להתמלא שוב בתקווה, רק לחזק ת'אמונה/ תן להבין מה שחסר ולמלא באהבה/ תן פנים אל מול פנים, לא להוריד את העיניים,/ לא להוריד את העיניים.
מה עושים עם הפחד הזה שמגלגל אותי עמוק בלילה/ שלא נותן לי לישון, שלא נותן לך לחלום/ מה עושים עם העומק הזה שבתוכו אתה טובע/ ומגלגל במחשבות אם להיות או לא להיות/ מה עושים עם כל זה? / מה עושים עם כל זה?
תן לפחד לעבור, תן לאומץ שיחזור/ להתמלא שוב בתקווה, רק לחזק ת'אמונה/ תן להבין מה שחסר, למלא באהבה/ תן פנים אל מול פנים, לא להוריד את העיניים / לא להוריד את העיניים/ לא להוריד את העיניים/ לא להוריד את העיניים.
תן לפחד לעבור, תן לאומץ שיחזור/ להתמלא שוב בתקווה, רק לחזק ת'אמונה/ תן להבין מה שחסר, למלא באהבה / תן פנים אל מול פנים, לא להוריד את העיניים/ לא להוריד את העיניים/ לא להוריד את העיניים,/ לא להוריד את העיניים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות