חכי לי, אהובה

ארקדי דוכין

מילים: ארקדי דוכין, ליעד שר לחן: ארקדי דוכין עיבוד והפקה מוסיקלית: יעקב למאי
4.5/5

כמה סבל יש באהבה? בואו נזדהה עם ארקדי דוכין. כשהוא שר את השיר הזה – יש לא מעט סבל באהבה. אני זוכר גרסה של מאיה אברהם ויהודה מסס לשיר הזה. אז מה עכשיו? – גרסת היוצר באוסף שירי אהבה חדש. בואו נאזין להמיית ליבו.  היא תעניק נופך אותנטי לשיר.
טקסט? הכי שבלוני שאפשר לכתוב. מצד שני: הפשטות הקולעת. האהוב הבודד משוטט כמו כלב ברחובות סובל כאבי אהבה, העיר מתנכרת לו, כמו ציפור פצועה בא אליה,  ורק אלהים יודע כמה אהבתו גדולה. המנגינה, הטון, הם ארקדי דוכין רוסי-ים תיכוני מאוהב – במיטבו. שיר דיכאון מחניף ומזכך. להתאהב מחדש – תרתי משמע.

משוטט כמו כלב ברחובות/ הרוכלים כיבו את האורות/ מדרכות עומדות מיותמות/ רק הקור חודר לעצמות/ מחפש לי רק פינה מוגנת/ כאן בתוך העיר המתנכרת/ והשיר מוכר מאיר לי דרך
אל ליבך אל תוך הנשמה שלך.
אלוהים יודע שניסיתי ואני יודע שטעיתי/ אלוהים יודע שאהבתי / ואני יודע שאכזבתי/ כמה עצב יש באהבה?/ כמה שקר יש באכזבה?/ כמה זמן עד שאמצא תשובה?
אחבק אותך, חכי לי אהובה
מחפש אותך העיר זועקת/ הכאב ישן צמא לשקט/ ומתוך הנשמה חומקת / מנגינה ההיא הישנה
זיכרון, תשוקה מגע ידייך/ כמה ציפור פצועה אני בא אלייך/ והעיר הנדיבה סולחת, מתעוררת לחיים ואהבה
אלוהים יודע שניסיתי ואני יודע שטעיתי/ אלוהים יודע שאהבתי/ ואני יודע שהכאבתי/ כמה סבל יש באהבה?/ כמה שקר יש באכזבה?/ כמה זמן עד שאמצא תשובה?
אחבק אותך, חכי לי אהובה
מתעוררת לחיים ואהבה
אלוהים יודע שניסיתי ואני יודע שטעיתי/ אלוהים יודע שאהבתי/ ואני יודע שהכאבתי/ כמה סבל יש באהבה?/ כמה שקר יש באכזבה?/ כמה זמן עד שאמצא תשובה?/ אחבק אותך, חכי לי אהובה
אחבק אותך ,חכי לי אהובה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות