כובש את אמריקה

מייקל בובלה

To Be Loved
3.5/5

מייקל בובלה עושה אוניברסיטה לתעשייה. הזמר הקנדי שחלם להיות הפרנק סינטרה של ימינו, מוציא אלבום מיינסטרים עם עשרה קאברים (ועוד ארבעה חדשים) ומתנחל בראש מצעד ה-200 של הבילבורד. הוא אפילו אינו בדיוק זמר ג'אז מובהק, אבל בגדול הוא זמר הג'אז המצליח ביותר העולם, נכון לכתיבת שורות אלו.
מייקל בובלה, 37, הוא מה שנקרא Crooner, משהו ליד – פופ בגוון ג'אזי. תשאלו את מי אני מעדיף לשמוע שר את You Make Me Feel So Young – פרנק סינטרה או בובלה, ולא אהסס לשנייה. אבל מה: בובלה בהחלט יכול לקחת לעצמו תואר כמו "סגנו של סינטרה", ולא לא תהיה לי בעיה לחתום על זה. הוא נשמע טוב מאוד בבריטון המלטף שלו ובעיבוד מסורתי לביג בנד, בפתח האלבום.אלא שהקו הג'אזי הזה מופר בשיר השני It’s A Beautiful Day, שהוא פופ קצבי ממותק, ללא ספק להיט מלהיב (סינגל) לרדיו במכונית, אבל כאן בובלה מתמקד בקהל אחר.
למעשה – זהו הקונספט בהמשך: שיר אחד – חוזר לאוהבי סטנדרטי הג'אז, שיר אחר – קורץ לקהל פופ מיינסטרים. בין הקאברים הבולטים Who’s Lovin You של סמוקי רובינסון בסגנון סול, You’ve Got a Friend In Me של רנדי ניומן. To Love Somebody של הבי ג'יז. דואט עם הזמרת ריס וית'רספון לשיר Something Stupid המוכר מפרנק וננסי סינטרה. דואט נוסף – Close Your Eyes עם בן מולדתו הקנדי בראין אדאמס.- בלדת פופ רוק מכוונת לאזורי רגש צפויים. To Be Loved עצמו מחזיר לסיקסטיז.
התמהיל מעורב בשנינות. בובלה ומפיקיו למדו "את הראש" של הקהל הגדול, המעורב. הקו הזה מסתבר עובד, למגינת ליבם של מבקרים שמחפשים את הפרנק סינטרה החדש. נדמה לי שגם בובלה ויתר על הכיוון הזה. מה הוא צריך להיות פרנק סינטרה החדש, כשיש לו מתכון מנצח כמייקל בובלה.

1. You Make Me Feel So Young
2. It’s A Beautiful Day
3. To Love Somebody
4. Who’s Lovin You
5. Something Stupid featuring Reese Witherspoon
6. Come Dance With Me
7. Close Your Eyes
8. After All featuring Bryan Adams
9. Have I Told You Lately That I Love You with Naturally 7
10. To Be Loved
11. You’ve Got A Friend In Me
12. Nevertheless (i’m in love with you) featuring The Puppini Sisters
13. I Got It Easy
14. Young At Heart

לאלבומו הקודם – Crazy Love

It’s A Beautiful Day

Michael Buble – To Be Loved

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. זמר ששולט היום בכל רמח אבריו במוסיקה הקרונרית , ראיתי מספר הופעות בדיוידי ,קול קטיפה יוצא מהכלל , שירה מיוחדת ותאטרלית ,מצחיקן – זמר מעולה.

  2. זמר דה-לה-שמטע. כל כך רדוד ולא מענין. ממש אירוויזיון ברמה הגרועה ביותר. אבל קולע לטעם הממוצע הנמוך ביותר.
    מכירת מיליוני תקליטים אינה מעידה על כישרון יוצא דופן או איכות בלתי מתפשרת. לא תמצאו את זה פה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות