תוקפת את הקליפ לשיר The Next Day

הכנסייה הקתולית נגד דיוויד בואי

0/5

לא כולם מתרגשים מחזרתו של דיוויד בואי. הוא עומד בימים אלה מול מתקפה של הכנסייה הקתולית, גוף המתקרא The Catholic League, בעקבות הוידיאו שהוציא לשיר The Next Day. הטקסט האפל מתייחס לתקופה בימי הביניים של ולצביעות של הכנסייה השלטת: “They can work with Satan while they dress like the saints/ They know that god exists for the devil told them so”
נשיא הליגה הקתולית ביל דונוהו מתייחס בשאט נפש לסרטון שבויים ע"י Floria Sigismondi בהשתתפות השחקנים טילדה סווינטון (בת זוגתו בקליפ) גרי אולדמן ומריון קוטילרד.
בקליפ נראים כמרים משתובבים עם פרוצות מעורטלות במועדון לילה, בו מופיע זמר בדמות ישו, המגולם ע"י דיוויד בואי. אצל אחת הנשים (המגולמת ע"י קוטילרד) נפער פצע ישועי שממנו קולח דם, ובואי עולה לשמיים.  הוידיאו נפתח בדמות כומר (אולדמן) החובט בפניו של קבצן רחוב, לפני שהוא נכנס למועדון לילה בו כמרים עסוקים בבילוי הוללות.

דונוהו תוקף את הסרטון "בלגן גדול. אין בסרטון הזה שום דבר, פרט לבלבול אחד גדול באשר לדת" הקליפ הקשה של The Next Day הביך לא רק את הקתולים האדוקים. אפילו YouTube הסיר אותו תחילה בגלל "הפרת תנאי השימוש", אבל כעבור שעות החזיר אותו לרשת.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. אוי הצביעות . בגלל שבואי אומר את האמת שידועה לכולם . אז בואו נעלה אותו על המוקד. ונתעלם מאונס הילדים ע"י הכמרים , מרדיפת המדע ( ג'ורדנו ברונו , גלילאי , קופרניקוס) מצייד המכשפות( Malleus Maleficarum או " פטיש המכשפות" המתועב שהיווה עילה להעלת אלפי נשים על המוקד , ונכתב לא פלא ע"י גרמני) , בל נשכח שהיטלר , הימלר , היידריך היו קתולים ושיתוף הפעולה של הכנסיה ו" האב הקדוש" עם הנאצים . בקיצור בואי היה תמיד נאמן לעצמו ולדרך בא בחר בה ועל זה מגיע לו חיבוק גדול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות