החברים של נטאשה קיץ 2013

גם נטאשה חוזרת

0/5

זו אינה אותה הנטאשה שהכרתי לפני 25 שנה. ארקדי אינו אותו הארקדי. מיכה שטרית – יזוהה רק לפי טביעות אצבעות. אבל הם עוד כאן. יולי 2013. כשהרולינג סטונז ממשיכים להתגלגל, לנטאשות מותר. כשכוורת סולד אאוט – ארבעים שנה אחרי (שהלהקה קמה), החברים של נטאשה חייבים לנסות. והנה יש כבר סולד אאוט אחד בזאפה אמפי שוני. הקהל יבוא לשיר איתם "עשי לי את המוות" ו "מלנכולי". יופי של שירים שמחים. שירה בציבור, להיט ירדוף להיט, האם ארקדי עדיין שולף את ה'טמבל' של ויסוצקי  כדי שכולם ישאגו איתו בפזמון החוזר "טמבל, טמבל".
"נטאשה" כמייצגת המיינסטרים ברוק המקומי?  בואו לא נגדיר. סגנון אקלקטי. אקוסטי, רוקנרולי, הרמוני, סיקסטיז. האם יש אלבום חדש? איזה הרכב ותיק הולך על אלבום חדש בגיל הזה?
העיקר שהגיטרות והקלידים יעשו את המוטל עליהם במקצועיות. צריך לזכור ש"נטאשה" מביאה אל הבמה קודם כל מלודיה. רוק הוא עטיפה. הנטאשות מזמן הבינו כי בשביל למכור כרטיסים, צריכים לתת לקהל לבלות. את הדיכאון יש להשאיר בבית. וכשהלהיטים רצים, אין אפילו זמן להיות מדי דרמטי. תהיה חגיגה.

* השיר "את לא" צולם בחזרה גנרלית ל"חברים של נטאשה" שהתקיימה בבארבי ת"א לקראת הופעתם הראשונה לקיץ 2013. את הקליפ ביים של טל אלקלעי.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות