הופעתם האחרונה

להיזכר בג'קסונים ובמייקל

0/5

השנה 2001, וחמישיית ג'קסון חוברת לאח, סופרסטאר מייקל לציון 30 שנה להרכב המשפחתי. למעשה, זו הייתה ההופעה האחרונה של מייקל עם אחיו. הוא היה אז בימים שנראו כקאמבק הגדול שלו, לקראת אלבום חדש Invincible, הראשון מזה 7 שנים.
ב-30 באוקטובר אותה שנה עלתה החמישייה לבמת המדיסון סקוור גרדן בניו-יורק. אורחים רבים נתנו הסכמתם להשתתף באירוע, ביניהם בריטני ספירס, ויטני יוסטון, דסטיני צ'יילד, Nsync, אשר, שאגי, אהרון קרטר, לייזה מינלי, ריי צ'ארלס, אליזבט טיילור ועוד. כל ששת האחים הגיעו. הם לא הופיעו יחד מאז ה"ויקטורי טור" של 1984. למרות זאת, ההופעה הייתה מלוטשת כמעט באופן מפתיע. השירים שחברו למחרוזת היו I Want You Back, ABC, Shake Your Body, I'll Be There.
האכזבה של מייקל הייתה, שהמופע לא ממש הצליח לקדם את מכירות אלבומו Invincibl, שהיה כישלון מסחרי – כמובן במונחים של מייקל ג'קסון – זאת למרות שלשידור של האירוע ברשת CBS היה רייטינג גבוה מאוד. מסע הופעות לקידום האלבום יכול היה לסייע, אבל מייקל דחה את הרעיון. מייקל האשים בכישלון את חברת המוסיקה "סוני" ואת מנהלה טומי מוטולה וכינה אותו "מרושע" ו"גזען".  הוא האשים את החברה בכך שהיא גונבת מאמנים, "ובמיוחד שחורים". הוא האמין, שהוא לוחם בשביל כל האמנים השחורים המנוצלים ע"י חברות המוסיקה העושקות.
לא רבים קיבלו ברצינות את ההאשמות הגזעניות של ג'קסון.  סרטו הדוקומנטרי של מרטין באשיר, Living With Michael Jackson, שיצא כשנה לאחר מכן, חשף את ג'קסון כאדם לא יציב.כמה חודשים לאחר מכן נעצר והואשם בהטרדה מינית של ילדים. הגם שבסופו של דבר יצא זכאי, זו הייתה התחלת הסוף, למעשה הפרק האחרון בחייו של מייקל ג'קסון.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות