השריטה של ריטה

הכוכב הבא

השופטים בהכוכב הבא
2.5/5

שנפרסם מודעת דרושים? הכוכב הבא מחפשת שופטים. לא השתגעתי. מי קבע ששופטים בתחרות ריאליטי מוסיקה לא ניתנים להחלפה בזמן אמת? אז הנה רעיון מבריק, שעשוי לשדרג את הרייטינג – מחליפים שופטים.
בואו נהיה רציניים: זה לא זה. אני לא מדבר רק על היחצן של המדינה. אני מדבר על מוסיקה. אני מדבר בפשטות על איכות שיפוט. על דיוק וחדות הבחנה. לא יכול להיות שאתה תבקש מנבחן להביא לך "שריטות" (ריטה) ו"שפיצים" (הדר).  בפעם הבאה ידרשו מהמשתתפים לדמם על הבמה?
לא יתכן ששופט (גולן) יבקש מנער בן 16 (עמית יעקב) "פרשנות אחרת" לשיר של נתן גושן. מה הילד מבין בפרשנות אחרת?  ששופטת (ריטה) תאמר למועמדת (אנאל זאנה) "השירה שלך נפלאה, אבל זה לא עובר" (כי אין לך "שריטה"?). או (לטל רוזנברג): "יש לך קול יפה אבל משום מה לא הייתי מעבירה אותך" (למה? משום מה?) מה הן מבינות מההערות האלו? או שהקריטריון ל"כחול" הוא משהו Funny ולא מוסיקלי (הדר במקרה של 2 פור 6)
"יש לך קול נהדר אבל אני לא יודע לאן זה מגיע", אמר אייל גולן לטל רוזנברג, ולא פירש את הטיעון. לאן זה צריך להגיע? כולה – תחרות ריאליטי. מה, אתה בונה כאן זמרים לטווח ארוך?
לא יתכן ששופט (רהב) ייחצן בשידור חי את לקוחו ("אייל גולן – הזמר הלאומי")
עוד משהו: די לצחוק על משתתפים. זה שייך לעבר. הגימיק מוצה. בוריס מהקונסרבטוריון היה צריך להישאר על רצפת העריכה. זה אינו תורם לתוכנית. זה בעיקר מבזה ומשפיל את המשתתף.
וגם הערה למנחה אסי עזר: אמרת להרכב 2 פור 6 – "לשיר ללא ליווי זה מסוכן". לידיעתך: מהות הרכב אקפלה שהוא מלווה את עצמו בקולות. בזה ייחודו – שאינו עושה שימוש בתזמור אינסטרומנטאלי, אלא ווקאלי בלבד, והעיבודים נכתבים לקולות, לא לכלים. אין פה שום סיכון. בזה יתרונו.
זמרים וזמרות: שום דבר שיש לרוץ לספר עליו לשכנים.

עברו: עמית בן שבת, עמית יעקב, עומר דץ.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות