ליאור פרטוק מצפת

הכוכב הבא

4/5

ליאור פרטוק מצפת היא הכוכב הבא. יש רגעים שבשבילם כדאי לעשות הפקות ענק בטלוויזיה. הילדה הזו מצפת היא אחד הרגעים האלה. היא שלחה 15 שניות באינסטגרם במסגרת מיוחדת שהתוכנית מקצה לכישרונות. לא מבחנים רגילים, אלא מעין מבחן בהפתעה, בו כל מי שחשקה נפשו להיות "הכוכב הבא" שולח קטעון אינסטגרם. התוכנית בוחרת מועמדים שמגיעים לשידור. ואז בשידור חי, ניגש המנחה ושולף את המועמד או המועמדת, כדי להכין שיר למבחן המסך עם המעבד עמוס בן דוד.
ליאור פרטוק
, חולצה ירוקה ג'ינס, קטנת קומה, מבט תמים ונפחד משהו של השכנה שממול, אנטי אנטי כוכבת, שרה במבחן המסך את "ואני קורא לך" של ארקדי דוכין המוכר מאייל גולן בביצוע ששם את צפת על המפה. יצא לה ביצוע חיים מפתיע. אלה רגעים מונומנטאליים שבשבילם כדאי אפילו להשתעמם שעתיים.
שופטים: כשנבחן שואל – "מדוע לא עברתי" או "למה זה לא מקצועי", אני מצפה מהשופטים לנמק, כי אחרת מה הוא צריך להבין. מה התובנות שהוא מקבל כדי ללמוד משהו על עצמו. ג'וני אביר, 26 מאריאל שאל את השופטים את השאלה אחרי ששר שיר של "קווין" וקיבל מריטה את התשובה – "לא יודעת להסביר". במקרה של הנבחן הנצחי אליקו כהן , שהתוכנית צוחקת עליו כבר שבע שנים, הירא כן ידעה להסביר כשהעבירה אותו אוטומטית למבחן המסך בלי ששמעה ממנו תו, רק בגלל "התשוקה" להתמיד. גם שאר השופטים הלכו על הגימיק. מי שציפה ל"אדום" טוטאלי של השופטים במבחן המסך (השיר "מה לך ילדה") הופתע מה"כחול" של ריטה (מה"כחול" של רהב כמובן לא הופתעתי), וגם כאן נימקה השופטת את הצבעתה ב"תשוקה". זה הנימוק שלה. לידיעתה, גם ג'וני אביר מאריאל שלא הבין למה הכשילו אותו הגיע לתחרות עם "תשוקה". צדק הפעם אייל גולן, כשהסביר לריטה שעל "תשוקה" לא מעבירים נבחן לשלב הבא, ולא שכח לציין בסיום מהו ההבדל בין התשוקה של אליקו לתשוקה של ליאור פרטוק מצפת.
נ.ב. להוציא מיד ה"הכוכב הבא" ומכל תוכניות הריאליטי המוסיקליות את המושג לְרַגֵּש. השופטים משתמשים הרבה במילה הזו. אייל גולן אמר לאיתיאל זיני מבאר שבע – "לא ריגשת אותי" על הביצוע של "פרי גנך" , ונימק את ה"אדום" בכך – שמי שמרגשת אותו בשיר הזה היא אביבה אבידן, מי שביצעה במקור את השיר של יוני רועה. אייל גולן: צא מהקופסה. תהיה שופט מקצועי, שאינו מתבסס רק על מה שמְרַגֵּש. לְרַגֵּש היא מילה ששופטים מקצועיים צריכים להשתמש בה כמה שפחות.
עברו את מבחן המסך: אביעד סייביץ' – It's My Life של בון ג'ובי, איתיאל זינו – "פרי גנך", שוהם כהן – "אחרי ככלות הקול והתמונה", צליל אילוז – Stop, ליאור פרטוק – "ואני קורא לך"

בתמונות: ליאור פרטוק, צליל אילוז, שהם כהן, אביעד סייביץ'

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות