מחזירים את יערה מקיסריה

הכוכב הבא 14.10

כל הגימיקים
3/5

רני רהב מחלק "כחולים" כחול אשר על שפת הים, מתרגש יותר מה"סיפורים" של המתמודדים, צעקותיו ה"פטריוטיות" בשם עם ישראל כבר אינם גימיק. ראויות לנטרול. יש גבול שאין לחצות. מה כן נטרלו? את ה"אדום" היחיד שהוא נתן ליערה בראון מקיסריה, שלמעשה שלח אותה הביתה, אחרי ששלושת השופטים האחרים נתנו לה "כחול". מה קרה שרהב הצביע לפתע ובמפתיע "אדום"? גם לו אין שום הסבר הגיוני.
מה עושים? שולחים את אייל גולן להחזיר את יערה לתוכנית. לעשות עימה צדק. הפעם היא שרה "דברים שרציתי לומר" (רוטבליט-פוליקר) וקיבלה את ה"כחול" גם מרהב, שצעק: "כל הכבוד לאייל גולן שנסע עד קיסריה כדי להביא אותה חזרה". נסע "עד קיסריה". או-הא. המרצדס שלו תעמוד בזה. "הכוכב הבא" לא תחמיץ גימיק והפתעה. לעיתים יש תחושה שהכל -מבוים. הפורמט יעודד כל קטליזטור רייטינגי.
גימיק 1: מה כבר יותר חזק מאשר להכניס את "האח הגדול" לתחרות. זה יכול להביא את התוכנית למספרים מגה-רייטינגים. את טהונה היפהפייה הביאו על תקן זמרת כדי לשיר את "כל החלומות" של אייל גולן כקונטרה לפלייר גזעני שהופץ במערכת הבחירות המוניציפאליות ביקנעם. מצאו עילה איך להכניס אותה ל"מבחן המסך", והזמינו את לבנה להשתתף בשמחתה או בצערה. היה שמח יותר מאשר מצער. עבודה יפה בעיניים.
גימיק 2: חגית חבז מלול אישה בחודש התשיעי להריונה, עוברת את האודישנים ללא בעיה וחוזרת אחרי חודש (ללא בטן) לשיר את אותו השיר – "אל תלי מכאן" של ז'ק ברל ביוונית במבחן המסך. לריטה יש תיאוריה שלידה אינה טובה למיתרי הקול, אבל דווקא טוענת שהקול שלה (אחרי הלידה) מצוין. ופוסלת אותה דווקא על אובר דרמה. ריטה מדברת על ביצוע דרמטי מדי?! זה אמתי?
גימיק 3: אדם לי, תייר מדרום קוריאה שר את "תודה" המוכר מישי לוי בעברית ועובר את מבחן המסך. מהו השלב הבא: הצפה של התוכנית בתיירים מכל העולם. נדמה לי שחיפשו פרסי.
גימיק 4: טינה איברגימוב מנתניה (17) נפסלת ע"י השופטים בשלב האודישן, אבל מוחזרת לפתע ע"י "עורכי הוידיאו" (לפי אסי עזר) של התוכנית. איך? מה? למה? אין חוקים? הכל מותר? היא שרה את אותו השיר שביצעה באודישן – "נוסעת בעקבות האהבה" (דני רובס) ומקבלת 84% וגם את ה"כחול" של ריטה שהצביעה "אדום" באודישן. נו, מה ככה, בלי שום בעיה. מה קרה? ככה נחרצים גורלות של מתמודדים רבים? אה, כמעט שכחתי. מדובר במשחק ריאליטי. הכל מותר.
גימיק 5: ג'ורג' אבו שקארה, מתמודד ערבי,  מסלסל בחצי אנגלית חצי ערבית את Imagine של ג'ון לנון. רני רהב מנכס אותו לעם ישראל: "אתה משלנו" אסי עזר: "אז שיעשה צבא"
עברו לשלב הבא: אדם לי – "תודה", אילן אקהרט – I'm Yours, טינה איברגימוב – "נוסעת בעקבות האהבה" יערה בראון – "דברים שרציתי לומר", ג'ורג' אבו שקארה – Imagine, נוי פדלון – "אחרי עשרים שנה"
בתמונות מלמעלה: יערה בראון, טיה איברגימוב, חגית חבז, אילן אקהרט, נוי פדלון

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. טינה איברגימוב – זמרת של פעם בחיים. היא מגיעה לגבהים מדהימים והיכולת הקולית שלה מפתיעה כל פעם מחדש, היא צוללת לעומקים של רגש, בלי פחד וזה כ"כ חסר במוזיקה הישראלית !!! אני לא זוכרת זמרת שריגשה אותי כ"כ לאחרונה… כל מה שיש בה מסקרן, יש לה מלא אומץ, וגם יש לה בדיוק את הלוק הנכון. מעבר לסיפור המדהים שיש לה (שיכול ללמד אותנו דבר אחד או 2…) היא באמת, באמת מאוד, מאוד מוכשרת !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות