שי

החברים של Barvaz

מילים ולחן: Barvaz, עיבוד: Barvaz,בנג'ו, ג'מיני, ניר צידקיהו
4/5

מי הם החברים של Barvaz? לפי הדף המצורף, מדובר בפרויקט בינלאומי בהפקה ״כפר גלובלית״. חברי הברווז יודעים יותר ממני מה המשמעות של המושג, אבל אין ספק, שבכפר הגלובלי אתה יכול לייצר מוסיקה און ליין כאוות נפשך. לא חייבים לעבור בידוק בטחוני בשדות תעופה.
חגי "ברווז" קפאח הוא במקרה הזה איש הכפר שמוביל הפרויקט, כותב, מלחין שר.הסנונית הראשונה שנוחתת בסתיו מבשרת פופ אביבי עצוב ממותק Radio Friendly, שידוך נעים של מנגינה וקצב על טקסט שאומר: אני אוהב אותך, אני נמשך אליך, אני חושב עלייך, אבל את אפילו לא זורקת מבט אלי. המצב לא נשלט: הרגש שולט בשכל. הנדוש כמעט הורג. גם המוסיקה אינה הדבר הבא במוסיקה, אבל הטון המתכוון המנגינה והתזמור מייצרים מלודרמת פופ, שגורמת לך להצטרף למאבקו של מי שאינו מפסיק לחשוב עליה. מילים פשוטות:  זה "ברווז" על האש.

עיניים טובות – דיברו המון במבטן/ אמרו לי המון – על הבדידות ובעיקר/ תחושה של קירבה – היא לא באמת היא רחוקה/ ומה שנשאר קצת דיו שנשפך על הנייר..
שי..את לא מסתכלת עלי/ ואם את תלכי – בלעדיי למקום רחוק/ לא אפסיק לחשוב עלייך..
והמחשבות – הן לוחשות לי כל הזמן/ אל תוותר – תצעק אל מול כל העולם../ על הפסנתר – מילים גבוהות מתחלפות בפשוטות/ זו האמת – שהרגש כעת בשכל שולט..
כלום לא הולך כשאני בלעדייך../ רק הכאב מתגבר – את לא כאן…
שי..את לא מסתכלת עלי/ ואם את תלכי – בלעדיי למקום רחוק/ לא אפסיק לחשוב עלייך..
שי… תסתכלי קצת עליי/ שי… לא יכול בלעדייך..

** על הפרויקט נמנים מוסיקאים מרחבי הארץ והעולם: דיויד לאברויאר ורוב מקנלי מ-נאשוויל, טנסי. ג׳ימיני, הפסנתרן והמפיק מלוס אנג'לס, קליפורניה. ניר צדקיהו, -עמוס בן דוד, אבי סינגולדה, יורם וזאן ואייל קצב לצד רביעיות מיתרים מישראל. על כל הפרויקט מנצח חגי קאפח "ברווז", שכותב, מלחין ושר את (רוב) החומרים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות