מתפלל

אייל גולן

מילים ולחן: פאר טסי עיבוד והפקה מוסיקלית: יעקב למאי
4.5/5

דמעה, כביש, יום גשום, אלוהים. תנו לאייל גולן ארבע מילים כאלו, והוא יפיק מעצמו רגש. נטו רגש. מה שעבר עליו בימים האחרונים הוא קטליזטור רגשי. הבנאדם שר שהוא מתרסק. האם אנחנו מאמינים לו? לפי הטון – כן. האם אפשר להתעלם מכל הסיפור שמסביב – לא. כל מי שהוא אב לבנות צעירות (עבדכם) לא יכול להתעלם.
אבל אולפן ושירה הם באמת איזו חלקת אלוהים. על טקסט נדוש – יסלחו לו. הקול הזה ייקח את המנגינה ויוביל אותה אל פסגות הרגש. אייל גולן כנראה לא תמיד מתפלל, ואין לו אלוהים, כשהוא ניצב מול סיטואציות מפתות בחיים. באולפן הפעם – ליבו נשא תפילה, שהגיעה למיתרי הקול ונסקה. 

ביום גשום נוסע לי כ״כ לאט / מדמיין שאת עוברת את הכביש / מתגעגע לימים שזה אני ואת / ואלוהים הו אלוהים / נתת לי הכל נתת לי גם אותה / ואחרי שהיא הלכה אני ממשיך / עוד לילה של גאות לצד דמעה קטנה / ואלוהים הו אלוהים
פזמון : אני מתפלל תבואי לדקה / לא רוצה יותר לומר לך מה קרה / איך אני מתרסק מתפרק מכל מה שהיה
הצמיד שעל ידך לאמונה תפלה / הוא משאיר לך את הכל פתוח בחיים / עוד רגע שאני/ מרגיש פתאום לבד / ואלוהים הו אלוהים / ביום גשום אני תמיד חוזר איתך / אל העיר אל/ הרחובות אל הדברים / הכי קטנים שהיו שוב מצחיקים אותך / ואלוהים הו אלוהים

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. עוד בלדה נדושה.
    מה זה 'על טקסט נדוש – יסלחו לו'?
    מה פתאום לסלוח על טקסט נדוש? הפכת לאמא טרזה?
    מאייל גולן, כמו כל אומן מהשורה הראשונה ( הוא עדיין שם, אגב?) צריך לצפות כגודל מעמדו. טקסט כזה יכול כל חנטריש לכתוב. זה לא שאני אישית מצפה מגולן להביא איכות מיוחדת, כן? זה אתה שנתת לו כמעט ציון מלא. למה??

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות