על הלחיים

כפיר בן ליש

מילים ולחן: כפיר בן ליש ועדי דורון עיבוד: כפיר בן ליש ועדי דורון
4/5

רואים לה בעיניים. נכון יותר: הדובר בשיר רואה לה בעיניים. הוא קורא אותה ומשתתף בצערה. לא רק משתתף בצערה, אלא מספק לה טיפ פסיכולוגי שימושי: תני לעצמך לבכות כי "אין שום סיבה להחזיק את זה".
כפיר בן ליש שר את הזדהותו עם מי שמחזיקה בבטן "דברים שעושים לה" (מה?), שחושבת כי אין "חברים שמראים לה". הוא יעודד אותה לנתיב חיובי של להשתחרר ולראות חצי הכוס המלאה (השמש הזורחת, החיוך שאמור לתת את הקצב)
טקסט הזדהות פשוט מאוד עם נפש דואבת. המנגינה והמבע יעידו עד כמה פיו וליבו שווים. כפיר בן ליש, האיש שנמצא כבר שנים לצידו של דני סנדרסון, שר – כמי שמצוקת מושא שירו אכן נוגעת לליבו. צליל פסנתר מוביל את הפופ המלודי המשובח הזה לדרך הראשית של הרדיו הידידותי. הטון מלנכולי מזוכך, שירה נשמה שברירית שמגיעה מכוונה שבלב.

היא חושבת על כל מיני דברים שעושים לה / לא מגלה אם טובים או אם רעים/ למרות שכבר רואים לה בעיניים / אין דבר שאני לא רואה/ כשאני מסתכל לה בעיניים / אין דבר, תני להן לרדת / על הלחיים / כי אין שום סיבה להחזיק את זה / – חזק הבכי הוא כמו חברה / תני לו ללטף לך את הלחי.

היא חושבת שאין לה חברים שמראים לה / לא יודעת לומר את הדברים / למרות שכבר רואים לה / בעיניים / אין דבר שאני לא רואה / כשאני מסתכל לה בעיניים / אין דבר,תני להן לרדת / על הלחיים / כי אין שום סיבה להחזיק את זה / – חזק הבכי הוא כמו חברה / תני לו ללטף.

תסתכלי איך שתמיד אחרי הגשם / באה שמש וזורעת אור וקסם / החיוך שלך עטוף עכשיו בעצב / תרשי לו לתת לך ת'קצב / על הלחיים / תני לו ללטף / כי אין שום סיבה להחזיק את זה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות