שוב

הראל מויאל

מילים ולחן: הראל מויאל עיבוד והפקה מוסיקלית: תמיר צור
3/5

לאן מויאל רוצה לברוח איתה? לפי הקומוניקט, הבחור כבר איש משפחה עם ילדים, ולפי ההגיון הפשוט, חלפו הימים בם חיפש לברוח עם נערה על רקע אהבה ללא נשוא. מה זה אומר? שמויאל לא ממש מתאמץ לספר על עצמו דברי אמת, ומעדיף את המתקתקות הטיפוסית של יצרני השירים הים-תיכוניים, שכל מעיינם הוא לייצר עוד להיט ועוד להיט לעוד מיליון צפיות.
המוסיקה צבועה בצבעים אוריינטל-לייט, הקול המסתלסל ענוג ומעודן, והטון כל כך מתכוון שאתה כמעט נוטה להאמין למשפטים חלולים על בריחה עם האהובה שנכנסה אל חייו במבט אחד. אני לא נופל למלכודת הליטוף והפינוק הזה, כולל המניפולציות של העיבוד המזרחי וההפקה המוסיקלית המצוינת של תמיר צור. שיר מתחיל בטקסט משכנע, וזה אינו המקרה הזה. להיט ענק ? מיליון צפיות? אז מה?

כל המילים שנשכחו מזמן / כתובות הן בליבנו / זוכר איך שלחשתי לך
שזו את לעולם
בחלומות אני רואה אותך / אני חולם עלינו / יחד על המזח
הולכים כך יד ביד
שוב, שום דבר אינו נראה חשוב/ אני רוצה אלייך רק לשוב / יחד שוב לברוח
ולחבק כשעצוב / שוב לנגן לך שיר עטוף באהבה / ולהזכיר לך כמה את יפה / שוב .. איתך לברוח
ולהתחיל מהתחלה
כל השירים שנכתבו מזמן / הם מספרים עלינו / זוכר איך במבט אחד/ נכנסת אל תוך חיי
שוב ,שום דבר אינו נראה חשוב / אני רוצה אלייך רק לשוב / יחד שוב לברוח ולחבק כשעצוב / שוב לנגן לך שיר עטוף באהבה / ולהזכיר לך כמה את יפה / שוב .. איתך לברוח / ולהתחיל מהתחלה

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

7 תגובות

 1. כמה שמחה ורוע היה בנו כשמויאל זכה?! בכל המפגשים עם רויטל לא הפסקנו לצחוק וללגלג !! מספיק לחפש תירוצים לכשלון של מויאל , המויאליות והראל מויאל הגיע זמן שתתבגרו ותפסיקו לחפש אשמים בכשלון שלו במיוחד מספיק להאשים את סקעת, מויאל לבדו אשם בכשלון – בצורת ההתנהלות שלו (כמה סוכנים ומנהלים אישיים הוא החליף עד היום – המון) וכן השיר מזעזע כמו שכתבו כאן המוזיקה סבירה אבל המילים או המילים "משפטים חלולים" שאין בהם שום אמת מוזיקלית כמו בכל הזאנ'ר הים תיכוני ,
  את חוןשבת שהיום הראל מויאל מעניין את סקעת או את הסקעתיות ממש כבר לא , סקעת מזמן השאיר למויאל אבק, בכשרון, בהצלחה , בכמות המעריצים בהכל , לכן הן ממש לא מתענינות במויאל זה רק המויאליות שמחפשות תמיד את מי להאשים .

 2. כרגית הסקעתיות נהנות להשמיץ ולזרות מלח על הפצעים בכל מקום ובכל הזדמנות, לא מאמינה כמה שמחה לאיד ורוע יש בכן!

 3. מר חרסונסקי עוד היה עדין איתו, אפשר גם להבין למה ההתעניינות התקשורתית הייתה כל כך מועטה הסינגל לא פורסם לא במאקו, וואלה, נענע 10 ו-nrg , השיר פשוט מזעזע המוזיקה לא רעה אבל הטקסט מביש, ו-3 הוא לא ממש ממלא הופעות אפילו לא אולם של 150 איש נכון?! אז גם פה אתה מקדם את ההופעה חחחחח, לא הקהל ולא התקשורת מתעניינים בהראל מויאל, מסכן באמת!

 4. לא רק משפטים ״ חלולים״. יש גם בעיה בשירה , בדיקציה והאולהלהלה פשוט קיטש ים תיכוני מהסוג הרע , לא מפליא למה ברדיו השמיעו כל כך מעט אם כבר קיטש ים תיכוני שזה יהיה מאומנים מצליחים כמו הפרצים ודודו אהרון , גולן ונרקיס וכו׳ , מויאל לא זכור ולא ישאיר שום חותם במוזיקה הישראלית , נכשל בכל פרמטר אפשרי כפי שמבקר מוזיקה אחר כתב ״ מויאל הוא יוצר נחמד שלא יפתח שום כשרון שאין לו ולא היה לו אף פעם״.

 5. מתי תפרגן פעם אחת להראל מויאל? הבחור מוציא להיטים ואתה קוטל אותו בלי סוף!
  הראל יופיע בע"ה במנדיס ב-17.4.14 יום חמישי – הולכת להיות הופעה חגיגית – הראל משיק את הסינגל וחוגג יום הולדת.. תבואו 😉

 6. שלום,
  באתר וואינט התראיין הזמר והסביר שהשיר מדבר על אהבה וגעגוע למוזיקה. למה ששר פעם.
  זה קצת משנה את ההתייחסות של הטקסט.
  בטוח שהבנת את השיר?

 7. שוב קיטש ממוחזר, הראל זו ההפתעה ש הבטחת באסה מאכזב לאללה, ההופעה האחרונה שלך הייתה בנובמבר ע׳מ לעבוד על האלבום אומנים מצליחים שממלאים אולמות עושים את זה במקביל אז בשביל שיר כזה רדוד לקחת כזו הפסקה ארוכה מהופעות? עם שיר כזה אתה רוצה סוף סוף לפרוץ ובאמת להצליח? שירים כאלה יש כמו זבל במוזיקה הים תיכונית לזמרים מצליחים כמו משה פרץ, דודו אהרון, ציפיתי למשהו אחר שונה שבאמת סוף סוף יביא לפריצת דרך שסוף סוף תתבלט ,באסה פשוט באסה כל כך עצוב לי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות