הראש הקטן של ראש העיר

זמרים ביום העצמאות

מוסיקה כבידור המונים
0/5

בכל יום העצמאות תמצאו את טבלת הזמרים המרוויחים ביותר בחגיגות העירוניות. ריטואל. השנה מבשרים על קיצוצים. "יהודה פוליקר יקבל 165 אלף בקרית ים, אייל גולן יקבל 127 אלף בשדרות ובבית שמש, דודו אהרון 150 אלף בנשר, שרית חדד 150 אלף בקרית מוצקין ובקרית אתא. מפרסם Ynet.
ירוויחו פחות? הכותרת הזו -"השנה ירוויחו פחות" חוזרת על עצמה כל שנה לקראת החג. NRG יצא ב-2009 בכותרת. "אפילו ריטה תרוויח פחות ביום העצמאות". כמעט לקראת כל יום עצמאות מדברים על "משבר כלכלי" ברשויות, אבל הזמרים, הזמרות והלהקות מוכנים להסתפק ב"משבר הכלכלי" כדי להשתכר עשרות ומאות אלפי שקלים.
זה מוכר: זמר מליגת צמרת עושה 100 אלף לחלטורה ומדלג בין 3 במות באותו ערב. תעשו את החשבון ותבינו למה חג העצמאות אהוב על אחדים מזמרי ישראל. הם חוגגים מסיבות אחרות את החג. ראשי העיריות והמועצות "דואגים" לתושבים מבלי להכניס לחשבון הארנונה סעיף "בידור". מאות התגובות ב- Ynet מראות שהתופעה מביאה לרבים את הסעיף. 
למה עינינו צרה בזמרים שמרוויחים טוב ביום העצמאות? זו פרנסתם. תנו להם להרוויח. נכון. הבעיה אינה בזמרים, אלא בעיריות וברשויות, שהולכות בתלם השגרה הזה של הבאת "זמר מפורסם". אם יש מי שמשלם – על הכיפאק. לא גנבו שום דבר. יש מי שמאמין שדודו אהרון שווה 150 אלף שקל עבור הופעה בפני תושביו בערב יום העצמאות – שישלם. דודו אהרון ירוויח לחמו ביושר, אם ישלם גם מס כחוק.
אבל האם ראש העיר/ מועצה חשב פעמיים על אלטרנטיבה? נגיד – להפיק ערב עם זמרים פחות מפורסמים, אבל עם תכנים המתאימים לחג. מה פתאום?! כמה קל לחתום על המחאה של 150 אלף ושלא יבלבלו לך את המוח. עוד יום עצמאות עבר על כוחותינו בשלום, ועשינו טוב לתושבים, כי נתנו לו בחינם את דוד אהרון. זהו. זה כל המסר. ראש קטן של ראש העיר. והראש הקטן הוא שממשיך לעצבן.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות