מקסיקאנה

אתניקס מארחים עדן בן זקן

מילים ולחןזאב נחמה עיבוד והפקה מוסיקלית – יורם פויזנר
4/5

מתחברים למוסיקה שעושה חופי קיץ בעין ובאוזן? אישית, חולפת לידי, הגם שהיא חיונית לתחושה אסקפיסטית בביצה המקומית על רקע הביאוס הכללי. "מקסיקאנה" היא מוסיקת חופים מכוונת למועדונים, זרם מילים ממוחו הקודח מחום הקיץ של זאב נחמה, שכל מה שמעניין אותו ואת המעבד יורם פויזנר זה לרדת מהפסים במקומות הנכונים. עזוב הראש, עזוב הכל, אפילו הלב יכול לנוח. תן לרגליים לעבוד. תן לידיים להתרומם. תן לקצב לעלות איתך לכביש הראשי וקח איתך טרמפ את עדן בן זקן מהאקס פקטור.
לא משובש, לא קידוש ולא קוסקוס אלא "אני משוגע, משוגע מאהבה, אני יורד מהפסים איתך ובלעדייך", והיא: ם "לצדי לא נרגע גם בלעדיי אין תשובה מה גורם לך להמשיך ללכת אחריי?" 
נחמה את פויזנר יודעים לקחת את הפופ, את האלקטרוני, את האוריינטלי ואת המריאצ'י המקסיקני ולעשות מזה שש ומשהו דקות של תבשיל אינסטנט קייצי לרחבות, לכל ראש, ללא הבדל גיל, מין, דת, עדה. גם אם אני לא אוכל את זה, עדיין אני זקוק לבריזה טובה כשאני לא במזגן.

שמור מרחק שמור מכול צרה אבל לעולם אל תשמור מרחק ממני /שוב תפוס – משמרת אחרונה – מה כול כך חשוב? למה אתה לא עונה לי?/ כמה את עדינה רגישה מדיי – כמה את עדי את אהבת חיי/ למה שוב אני בא משובש מדיי – אם רק תבקשי אז אתן לך את חיי
כי אני משוגע, משוגע מאהבה/ אני יורד מהפסים איתך ובלעדייך – מקסיקאנה/ לצדי לא נרגע גם בלעדיי אין תשובה / מה גורם לך להמשיך ללכת אחריי?
אם אתה בא כמו משוגע דע שאני מלכה גם אם לא בקשתי לוקסוס/ מבינה אתה בא מהשכונה יום שישי קידוש יום שלישי קבוע קוסקוס/ כמה את עדינה רגישה מדיי – כמה את עדי את אהבת חיי/ למה שוב אני בא משובש מדיי – אם רק תבקשי אז אתן לך את חיי
כי אני משוגע, משוגע מאהבה/ אני יורד מהפסים איתך ובלעדייך – מקסיקאנה/ לצדי לא נרגע גם בלעדיי אין תשובה/ מה גורם לך להמשיך ללכת אחריי?

בימוי קליפ: זיו שדה

     

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות