מורן מגל

דה וויס ישראל 3

שרה מרסון, אלקנה מרציאנו, רז בוטבול, מורן מגל
3/5

גם אתם מתחילים להשתעמם?  אבל אולי בכל זאת יצוץ הדבר האלטרנטיבי הבא? מורן מגל?
שרה בת' מרסון בת 22 שהמבטא שלה הוא יותר פלורידה מאשר אשדוד שרה Stay I Missed You וזכתה לראות כסא אחד מסתובב. זו הייתה הפתעה, כי רגילים כבר למידור של "השופטים המערביים" מול "השופטים המזרחיים". מה לשרית חדד ולשיר כזה? שרית אולי טעתה, אבל כדי לתקן היא הבטיחה למרסון להוסיף לה את "הפלפל הישראלי". מרסון לא הבינה מה זה "פלפל". הסבירו לה ששרית רוצה כמו שאומרים להוסיף לה קצת חריף, או בשפת הילידים – למזרח את האמריקנית הזו. מסכנה.
אלקנה מרציאנו, 22 מאור יהודה מיזרח את "גבר הולך לאיבוד" של שלמה ארצי קיבלנו עופר לוי בתספורת חוצן מבחילה מסלסל באנפוף גבוה. אביב גפן נדהם מקולו. "אז למה לא הסתובבת"? תמה מרציאנו. כי אני ממדור אחר, אמר גפן או במילותיו" "זה נשמע מאוד ערבי ומאוד כהה". ואני שואל: רק לי זה צלצל גזעני משהו. "ערבי וכהה",. לא הבנת אותי, יגיד גפן. אני פשוט שונא מוסיקה מזרחית.
לעומת זאת הפתיע השופט גפן, כשזיהה את "כשאלך", שיר של דודו אהרון בביצוע נגה משיח בקלות יתרה. איך?! עד כדי כך מתמצא גפן בז'אנר? הוא אפילו רשם את הטקסט כדי לדקלם "איך הייתי אדיוט לפעמים" וכו'.. כדי להגיד את המשפט הזה: "דודו, אדיוט זה להיות ב'הרווק' עונה שלמה".הבנתם את זה? גפן היה זקוק לשיר כדי לעשות אמבוש לדוד אהרון.
כבר ברור שאביב גפן הוא הדה-וויס של התוכנית בצירוף של מעליב-מגלומן. עלה עדי וטורי בן 26 מנתניה, בחור נחמד, נשוי +3 ושר רע את "לוחמת" של אייל גולן. גפן ירד עליו בכסח, כאילו הוא המורה, שהשקיע שנים בתלמיד שלו והנה הוא מאכזב אותו קשות. גפן תרגיע. זה עצבים או אמת? הבחור עשה לך משהו רע? התרגש, זייף. כולה תחרות ריאליטי תחת לחץ אכזרי.
אבל גפן יודע לנצל את הריאליטי לממש שיגעון גדלות של הסינגר סונגרייטר אביב גפן. לרז בוטבול בן 16 מדימונה ששר את שירו "מלאך" הוא אמר: "יש לך קול יותר טוב משלי, אבל כשזה מגיע לשירים שלי, אני שר אותם הכי יפה". היוהרה הגיעה עם הרצאה בישיבה של המורה ליד תלמידו, על איך כתב את השירים שלו ומדוע רק הביצועים שלו הם הכי יפים. מילים פשוטות: לפי גפן, אין קאבר שיכול להתעלות על הביצוע שלו. רק הסינגר שבו, רע ככל שיהיה, יכול לפרש הכי טוב את הסונגרייטר.
רז בוטבול המסכן, הקשיב להרצאה ונשאר מחוץ לתוכנית. כדי לפצות אותו על הטראומה, הזמין אותו גפן לשיר את "מלאך" בדואט בהופעה שלו. הבנתם? הילדים לא מבינים שהם מנוצלים לטובת הריאליטי ושיגעון הגדלות. הכישרון שלהם לא מעניין את קצה הציפורן של מפיקי התוכנית, שמעודדים את גפן, הדה-וויס מס. 1 בתוכנית להמשיך במעלליו.

הבחירה שלי: מורן מגל מאריאל ששרה Poison – במקור של אליס קופר. ארינה פופובה – Smells Like a Teen Spirit במקור של נירוונה.
בתמונות מלמעלה: שרה בת' מרסן, אלקנה מרציאנו, רז בוטבול, מורן מגל, ארינה פופובה

על Poison של אליס קופר

רשימת המשתתפים: שרה בת' מרסון – Stay, אלקנה מרציאנו – גבר הולך לאיבוד, דורין יאני – Wildest Moments, עדי וטורי – לוחמת, יוסי מאיר – על סף דלתך, נגה משיח – כשאלך, ארינה פופובה – Smells Like A Teen Spirit, סיון דני – You Lost Me, רז בוטבול – "מלאך", שלום מור – "מנגינת הנדודים", מורן מגל – Poison

וידיאו 1: מורן מגל – Poison

   

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. אני איתך , מורן מגל ואריאנה היו הכי מוכשרות , במיוחד מורן שצמררה אותי מהתו הראשון אבל באמת לא כתבת עליה כלום

  2. הבחירה שלך היא מורן מגל,
    ומכולם לא טרחת לכתוב עליה יותר ממילה וחצי ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות