טום פטי – אולד סקול רוקר

טום פטי

Hypnotic Eye
4.5/5

טום פטי בגיל 63 נשמע לגמרי טום פטי האותנטי. לא נטש את חלקת האדמה הותיקה שלו. אלבומו ה-13. יוצא ארבע שנים אחרי Mojo. "רציתי לעשות תקליט רוקנ'רול", אומר פטי הכי פשוט. "כבר הרבה זמן שלא עשיתי אלבום שלם של רוק ישיר מתחילתו ועד סופו".
המסר שלו מושרש בסיפורים האישיים. מתמודד עם בעיות אישיות, רלוונטיות לכל כמו התפכחות מאשליה החלום האמריקני. ב – American Dream Plan B שפותח האלבום. לפטי יש תוכנית חלופית לחלום הזה, לגמרי אישית. הוא מהמר על אושר אחר.

I'm gonna make my way through this world someday
I don't care what nobody say
American dream, political scheme
I'm gonna find out for myself someday

Power Drunk הוא שיר אחד שאני לוקח מהאלבום לאי בודד. לא רק פטי יגיע איתי לאי. גם הגיטריסט מיק קמבל שמאלתר אלוהי. גם רון בלר על הבס. רון טרסטון – גיטרה מובילה. זהו בלוז טקססי ממדרגה ראשונה. הוא  הולך ככה:
Who's gonna come and take this a badass down?/ Who's gonna come and burn a the playhouse down? / Can you see me against the Sun? / Crying out to reach someone/ He's power drunk/ Yeah, I look at his eyes/ Gotta sober up/ It's the truth within that makes a good man rise/ God, protect us from the thoughts in some men's minds/ God, protect us from the pain it leaves behind/ Now you see him against the sky/ Believe it, it is old lies.

סופט רוק מלודי סולידי להפליא: Sins Of My Youth, בלדה נוגה. כנ"ל הרוק המתון הבא – U Get Me High.
Mojo
סימן חזרה לבסיס. Hypnotic Eye הוא חצי צעד קדימה. כמו ספרינגסטין, פטי נאמן לאמת האמנותית שלו. Old-School Rocker מהסוג הנדיר. כמו ספרינגסטין הוא לא זקוק ללהיט ענק כדי להישאר בצמרת.

 1. American Dream Plan B
  2. Fault Lines
  3. Red River
  4. Full Grown Boy
  5. All You Can Carry
  6. Power Drunk
  7. Forgotten Man
  8. Sins Of My Youth
  9. U Get Me High
  10. Burnt Out Town
  11. Shadow People

 

 

 

Tom Petty Hypnotic Eye

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות