גם לנה דל ריי ביטלה

חמאס ניצח את הרוק

כל הביטולים
0/5

זה לא קורה בפעם הראשונה: כשכבר יש הרגשה, שאנחנו חזק על מפת הרוק העולמית, והשמיים הם הגבול, נפתחים השמיים לטילים, ואז מגיעים הביטולים. זו כנראה אינה הפעם האחרונה.
על ניצחון אחד של החמאס אי אפשר להתווכח: הוא הנחיל תבוסה למופעי הקיץ 2014. גם לנה דל ריי שהייתה אמורה להופיע ב-20.8 בגני התערוכה, החליטה לבטל/לדחות את הופעתה. נכון, זה היה אמור להיות אחד הקיצים העמוסים ביותר בהופעות חו"ל. הכסף הוחזר, יוחזר. חלק מהרוכשים מחזיקים עדין בכרטיסים למועד החדש שייקבע. על עובדה אחת אי אפשר לחלוק: אין מדינה כישראל, שבה מבוטלים כל כך הרבה מופעים בפרק זמן כל כך קצר של חודשיים. שיא גינס.
למה מבטלים?
סיבת הביטול הדומיננטי על רקע בטחוני – "בגלל המצב" כלומר – במקרה של אזעקת טילים. סיבה שניה: לא מכרו מספיק כרטיסים. סיבה שלישית: על רקע הכיבוש (ד"ש מאלביס קסטלו) כלומר: יש מוסיקאים שחושבים, שאם חזקים דפקו את החלשים, יש להעניש את אוהבי המוסיקה.
אמרו את זה כבר אלף פעם: מחאה נגד מדינה לא צריכה לפגוע באוהבי המוסיקה. אמרו. מה שנכון – נכון.  מה שברור: לביטולי הופעות בישראל יש הד שמתגלגל מכאן ועד אלסקה. יכול להיות שיש סיבות נוספות אחרות, שבגללן היה נוח ללהקות האלו לבטל את בואן לכאן בקיץ 2014. עכשיו ייקח זמן עד ששוב תחזור תחושת האופוריה – אנחנו עם ככל העמים, כלומר אפשר לעשות כאן פסטיבל גלסטונברי ליד חדרה. אבל לפני כן, אולי כדאי יהיה לקבל היתר מהחמאס או מהחיזבאללה…

תמונות: מגאדת', בקסטריט בויז, ניל יאנג

הביטולים

ניל יאנג והקרייזי הורז
בקסטריט בויז
לנה דל ריי
להקת אמריקה
וייקלף ז'אן – פסטיבל ההיפ הופ BoomBox בחדרה
צ'יק קוריאה וסטנלי קלארק
סי לו גרין
מגאדת'
טרנס בלנשרד – פסטיבל הג'אז באילת
קליס

קורט וייל

וידיאו: קונצרט מלא של מגאדת' Megadeth – Countdown to Extintion

   

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות