פאנק'נ'שטיין דה בנד

פאנק'נ'שטיין Funk'n'stein

בלו סאן מיוסיק, התו השמיני
3/5

להקת FUNKN'STIEN עם אלרן דקל הסולן, עילי בוטנר גיטרה, שחם אוחנה בבס, אלון פרימן בקלידים, שלומי אלון בסקסופונים אלט וטנור, יאיר סלוצקי – טרומבון, ספי ציבלינג בחצוצרה, תמיר ברזילי בתופים היא להקה עברית המתמחה במסיבת מוסיקה שחורה מסוג הגרוב-פאנקי אמריקני, סול אנד פאנק מייד-אין-יזראל, להקה עברית צבועה בשחור, הרבה GROOVE, ששמה FUNK'N'STEIN, התתקשר לי עם FUNKADELIC להקת פאנק, סול אנד רוקנ'רול מצויינת מהשבעים.
"פאנקנ'סטיין" עשתה שיעורי בית בגדול. הם שתו בצמא לא רק את "פאנקדליק" גם את ,PARLIAMENTקול אנד דה גנג" ו"לה-בל", כולל הסולן של שתי הראשונות שקראו אותו ג'ורג' קלינטון, איש עם אוריינטציה פוליטית.
אלרן דקל והלהקה עובדים בשביל הפאן. כמו "פאנקאדליק" המוסיקה הולכת על פיור פאנק, גיטרות ללא רחמים, בס שמבליט חזה, כלי נשיפה ראוותנים. שבעה איש שאינם שיוצרים מוסיקה ברוח המקור.
חקיינים בני חקיינים היינו תמיד. בכפר הגלובלי כולם שרים באנגלית. ההולנדים, השוודים, הגרמנים. גם אנחנו. "פאנק'נ'שטיין הם מנגנים גרובי לאללה, אבל לטעמי הם מתבססים יותר מדי על קלישאות ופחות מדי על משהו מקורי.
דקל אינו זמר ענק, נעדר אמירה והומור, אבל מתחבר נהדר עם הפאנקיות של הנגנים שדוחפים אותו.
טקסטים? חבל על הזמן. לא איכפת לי שהם היו ממלאים את הדיסק הכפול (אחד חדש, השני – חומר ישן) בכמה להיטים של "קול אנד דה גנג". מכול מקום, אם סול אנד פאנק עברי – הם מהכי "שחורים" בארצנו, אבל בסוג הזה יש מקום למקצה שיפורים מכול בחינה, כולל הפקת סאונד.

FUNKN'STIEN – The Band

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. היי – התגובה היא עבור – ליאור- הרצליה
    ליאור – אם אתה רואה את התגובה הזו- אנה צור קשר דחוף!!!
    זה אתה היית בהופעה של מוריסי?
    אני הייתי הבחורה שזרקה עליו את בובת החתול
    [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות