סוגרים נבחרות

דה וויס ישראל

ליאל ארבוב, דניס סקורפיץ, גל פרל, סי ג'יי גלס
4/5

מוש בן ארי נזקק לרוקר לנבחרת שלו. הוא בחר במתן אמית ששר Learn To Fly של ה"פו פייטרס". אביב גפן נראה כועס כאילו נפגע אישת: "זה שאתה עם גיטרה חשמלית לא עושה אותך רוקיסט. מווש עשה טעות כשהסתובב". מוש בחור טוב. לא מתעמת עם גפן. לא מגן על הבחירות שלו. לא מקים מהומות. מוש, תן לבחור היהיר שלצידך פייט. תגיד לו: מי אתה שתקבע מהו רוקר? געגועים ליובל בנאי.
גפן מספיק ישר לומר, שגם הוא בשר ודם שעושה טעויות. עלתה לבמה נערה יפת תואר, ששרה כל כך יפה את "לא סתם" של אמיר דדון. גפן הודה ש"אולי טעיתי, כשלא הסתובבתי". לא פעם ראשונה. כמה שופט בתחרות ריאליטי יכול לטעות? לבחורה שאכלה אותה קוראים שרה שפירא, בת 18 מירושלים. אם אני גפן – הייתי מפצה אותה.
אביב גפן היה האחרון שהשלים את הנבחרת שלו. המתחרים האחרונים לא בחרו בו. הם הגיעו אליו בתוקף היותו אחרון ברשימת השופטים שסגרו נבחרות. מתחרים, שנועדו כמעט באופן טבעי להיות בנבחרת שלו, בחרו מנטורים אחרים. האם גפן כבר על תקן של מפחיד? הוא הסתובב לדניס סקורפיץ' המצוינת מנשר, ששרה Roxanne, אבל היא דווקא הלכה על מוש בן ארי, למרות שגפן נראה הבחירה המתבקשת בשבילה.
גפן שופך הכל. אם הוא צריך להתקיף חוזרים בתשובה, הוא ירד עליהם ללא קשר למוסיקה. שי דיבו, מתמודד בעונה השנייה, חזר לתחרות הפעם כאיש חרדי לשיר את "עד מתי" המוכר מאתי אנקרי, וקיבל מגפן הרצאה על אלוהים, דת ודוסים, וגם ניצל ההזדמנות להחטיף לקולגות שרית ושלומי.
צריכים להודות: מפיקי התוכנית לא יכולים לוותר עליו: דה-וויס מרוויחה בגדול מגפן. הצירוף של שופט קשוח בעל אבחנות מדויקות, מגלומן שלא עושה חשבון לאף אחד ובלבלן מוח לא קטן – מוסיפים אחוזים לרייטינג.
דה-וויס ישראל מתחילה להיראות שלוחה של הפופ האמריקני. קחו את ליאל ארבוב. היא לא תהיה ביונסה, אבל היא חולמת ביונסה. היא מכריזה: "אני רוצה להיות כוכבת". קודם כל כוכבת. הן מנסות לשיר מהוקצע באנגלית פופית כאילו נולדו לזה. לא שזה רע כל כך, אבל כך קשה לאתר כישרונות ייחודיים. על רקע זה – הדחתה של מיוחדת כמו שרה שפירא הייתה פדיחה.
הבחירה שלי: סי.ג'יי גלס כולל עניבת הפרפר. שילוב כזה של זמר קאונטרי המתבל בגיטרת ג'אז – נדיר. אולד פאשן במובן הטוב של המילה.
סוף האודישנים. החלק המעניין הסתיים. אבל ממשיכים במשחק. כשהכיסאות אינם מסתובבים, חייבים להלהיב במשהו אחר. הם קוראים לחלק הבא – קרב הגלדיאטורים הגדול.

מתן אמית 36, רמת השרון – Learn To Fly
שי דיבו כהן 33 מכפר יונה – עד מתי
בר רוזנר וקס 16 ירושלים – Naughty Boy
ליאל ארבוב 16 הרצליה – Irreplacable
דניס סקורפיץ 33 נשר – Roxanne
גל פרל 18 רעננה – Big Girls Don't Cry
ג'סיקה כץ, 25 תל אביב I Follow Rivers
שרה שפירא 18 ירושלים – לא סתם
סי ג'יי גלס 30 אשדוד – Make You Feel My Love

בתמונות מלמעלה: בר רוזנר וקס, ליאל ארבוב, דנה סקורפיץ, גל פרל, שרה שפירא, סי ג'יי גלס

וידיאו 1: דניס סקורפיץ Roxanne

    בר רוזנר וקס, ליאל ארבוב, גל פרל
שרה שפירא, סי ג'יי גלס

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות