שלב הדו-קרב

דה וויס ישראל 3

טום אטיאס, יערה שאוליאן, תמר עמר, כנרת הנדלס, שיראל ביתן, שני קורט
4/5

אנחנו בשלב ההדחות, אבל גם ההצלות. זהו מרכיב חדש. לשופטים נוסף כפתור Save, המאפשר להם "לגנוב" את המודח/ת אל הנבחרת שלהם. מה לא עושים כדי לייצר דרמה במשחק הריאליטי. מצד שני, זה נראה צעד חיוני כאשר מדובר בכישרונות, שחבל לאבד כבר בשלב הזה. ההתלבטות היא בין המקצועי, שנולד להיות כוכב ובין המיוחד, שמשדר פוטנציאל ענק.
נלך מהסוף: תמר עמר מהנבחרת של אביב גפן היא מסוג הזמרת שנולדו לזה. היא נוגעת במושלם. גפן הגדיר את המקצועיות שלה כ"מפחידה". היא שרה Broken של ג'ק באג בצורה שהזכירה לי, לא אגזים, זמרות כאיימי וינהאוס. ואז באה כינרת הנדלס עם ביצוע נשמה בוגר מהסוג שאי אפשר להכשיל. ברור כשמש, שבמקרה הזה, כפתור הצלה עושה צדק, ושרית חדד אמנם השתמשה בו כדי להציל את הנדלס.
הכפתור הזה העניק גם לשני קורט חבל הצלה בדו-קרב שלה מול שיראל ביתן בביצוע השיר Somewhere only we Know , ושוב דו-קרב בין שיראל הזמרת המקצועית, שאין ויכוח על הרמה שלה, מול הפחות מיומנת, אבל המיוחדת והמעניינת – שני קורט, שממשיכה, בצדק ,בזכות ההצלה של מוש בן ארי. השתיים הגישו את הביצוע הטוב ביותר בשלב הזה.
כפתור ההצלה לא נלחץ לטום אטיאס המיוחד בקרב עם יערה שאוליאן בביצוע Scientist של קולדפליי. התום המיוחד שלו – אליה וקוץ בו. השופט גפן אומר, שטכניקה מעולם לא הרשימה אותו, אבל הוא בחר ביערה, כי הוא עשה חשבון מוזר, שחודשיים לא יספיקו לו להפוך את טום לזמר מקצועי… וזו בדיוק הבעיה בהחלטה, שהרי היופי של טום הוא במיוחדות שלו, באיפוק הנוגה. עם זמר כמוהו לא ממשיכים כדי להפוך אותו למקצועי.
מוש בן ארי שמע מילים קשות מאביב גפן על המתמודדות בדו-קרב שלו: הצמד דר ואורין נגד דנה ליקוורניק ששרו Tainted Love של צמד הסינת'פופ Soft Cell משנת 1981. גפן הטיח כמעט בהיסטריה נגד דר ואורין: "זה היה מזעזע. אם לגיהנום יש סאונד – זה הסאונד הזה. זה נשמע כמו האחיות יוספי 2014".
לא להאמין, איזו בקיאות: גפן מכיר את האחיות אופירה ורוית יוספי, צמד שפעל בין 1989 ל-1991. אני לא יודע מי צריך להיעלב יותר – דר ואורין, האחיות יוספי או מוש בן ארי, שהפעם לא שתק לגפן. אבל כמו שכבר אמרתי: שיגעון גדלות לא נשלט הוא נכס לרייטינג. מכל מקום: הדו-קרב הזה נשמע לי שלוש בנות שעושות עיבוד יפה בהפקה מהוקצעת בהרמוניות מצוינות לשיר. הייתי מאחד אותן ללהקה.

נבחרת אביב גפן
טום אטיאס נגד יערה שאוליאן. השיר: Scientist של להקת קולדפליי ניצחה: יערה שאוליאן.
תמר עמר נגד כינרת הנדלס השיר: Broken של ג'ק באג ניצחה: תמר עמר הצלה: כינרת הנדלס – ע"י שרית חדד

נבחרת שלומי שבת
שיראל ביתן נגד שני קורט השיר: Somewhere Only We know ניצחה: שיראל ביתן הצלה: שני קורט ע"י מוש בן ארי
נבחרת מוש בן ארי
דר ואורין נגד דנה ליקוורניק השיר: Tainted Love של Soft Cell ניצחו: דר ואורין
נבחרת שרית חדד
איציק קדם נגד אלקנה מרציאנו. השיר: "מאמי" במקור של מיכאל פטישי ניצח: אלקנה מרציאנו

וידיאו 1: שיראל ביתן נגד שני קורט בשיר Somewhere Only We know

    יערה נגד טום, כינרת נגד תמר, דר ואורין נגד דנה

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות