דה וויס ישראל 3 שלב הסופר באטל

המלאך עף הביתה

אייל כהן, יהב אלגרבלי, לירון אברג'ל, דר ואורין, ג'סיקה כץ, עמית עמוס
0/5

מוש בן ארי התחנן בפני אביב גפן להעלות את עמית עמוס להופעות החיות בקרב נגד ג'סיקה כץ. "גמרת אותי עם השקט והעומק שלך" אמר על הביצוע של "לא אומרת כלום". שלומי ברכה המנטור אמר, כי היא משדרת רגש ועומק ברמה מאוד גבוהה. גפן כינה אותה (את עמית) "מלאך" ואבל לבסוף החליט להשאיר את … ג'סיקה כץ בתוכנית ולשלוח את המלאך הביתה.
פתאום השופט המטורלל נהיה מקצוען וקר. בטח אמר: אני רוצה זמרות מקצועניות שתמכורנה דיסקים, שתפתחנה קופות. לא מתאימה לי פרגית דומעת.
יש די והותר זמרות מקצועניות מעולות בשלב ההופעות החיות. אפשר היה להשאיר את המלאך עם ההתרגשות והדמעות. נו, באמת גפן: שאתה לא תצא מהקופסה?
גם בשלישייה הראשונה שלו בערב הזה נשאר גפן חזק בתוך הקופסה שלו, כשעשה Save לידידו הטוב אוהד ריין. friend in need is a friend indeed A. מנע מעצמו בשלב זה התחבטויות. אייל כהן? "הוא עוד לא שם", אמר עליו גפן והעבירו לדו-קרב עם מתן אמית. כאן, אחרי ביצוע של "אדם בתוך עצמו" – כהן כבר הגיע "לשם" וזכה. גפן לא שכח להתפאר כי בזכותו הוא הסכים להופיע בגוש עציון. גילוי נאות שכולו עשוי מאהבה עצמית ללא גבולות.
לגפן יש יציאות שהוא אולי מתחרט עליהן. הוא ירד קשות וללא רחם על לירון אברג'ל מהנבחרת של שלומי שבת ששרה "כשהלכת" של שירי מיימון. גפן הרג שתי ציפורים. גם את השיר של מיימון וגם את אברג'ל. – "מול שיראל לא בטוח שהיא תישאר בתוכנית". אמר. תגובתה הדומעת: "אתה מנסה לרסק לרסק לי את הביטחון, לדרוך עלי". מפיקי התוכנית מחאו כפיים להתלקחות. בבאטל כמו בבאטל צריכים גיצים, אש ותרות עשן. גפן קורא לזה בם היושרה "ביקורת אמיתית". נראה שהוא נבהל מעצמו, כאשר סירב להעביר ביקורת על עומר נצר ששר בקול צרוד – Fever. "אני פה כדי לתת הכוונה, לא להעליב אנשים", אמר והשכיב אותי מצחוק על הרצפה.
השופטים אינם מנמקים את בחירותיהם. מדוע שרית חדד העבירה את ג'וש הבינוני אוטומטית? כי הוא באמת הטוב מבין השלישייה שהיא העלתה להתמודדות? מדוע העדיפה אותו על פני סיוון דני ויהב אלגרבלי? גם היא מודעת לכך שג'וש עדיין לוקה במניירות, אבל לא מנע ממנה ללכת עליו. מה עבר לה בראש?

השלישייה של אביב גפן

אוהד ריין עלה ללא קרב.
מתן אמית – In The Name Of Love נגד אייל כהן – "אדם בתוך עצמו"
אייל כהן ניצח.

השלישייה של שרית חדד

ג'וש עלה ללא קרב
יהב אלגרבלי – "קוצים" נגד סיון דני – Soul Sister
יהב אגרבלי ניצחה

השלישייה של שלומי שבת

שיראל ביתן עלתה ללא קרב
לירון אברג'ל – "כשהלכת" נגד דוד דניאל – Baby I Love Your Way
לירון אברג'ל ניצחה
.

השלישייה של מוש בן ארי

טליה לונדונר עלתה ללא קרב
דר ואורין – Royals נגד עומר נצר – Fever
דר ואורין ניצחו.

השלישיה של שרית חדד

אלון חודפי עלה ללא קרב
עומרי פילס – "על הגשר הישן" נגד אלקנה מרציאנו – "אני ארוץ עד אלייך"
אלקנה מרציאנו ניצח.

השלישייה של אביב גפן

לני גומל עלתה ללא קרב.
ג'סיקה כץ – Addicted To You נגד עמית עמוס – "לא אומרת כלום"
ג'סיקה כץ ניצחה

    דר ואורין נגד עומר נצר, לירון אברג'ל נגד דוד דניאל, אייל כהן נגד מתן אמית

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות