מוקי – השפוי היחיד בקרקס

הכוכב הבא

עם אורית ביינסאי, יוחי אדוורדס, לירוז בלאס
3/5

אטדגי רואה את עצמו בטלוויזיה? הוא התנפל על מתמודדת, אינפי סנואו שמה, ששרה Memory כמו נמר על כבשה בג'ונגל. אטדגי צעק עליה, העליב, השפיל. הלו, כולה תחרות ריאליטי של מוסיקה. יכול להיות שהמפיקים מצפים ממך לשחק אותה חיה עם טירוף בעיניים? הייתי מציע: תוציא את זה במקומות אחרים. תקווה שלא יעשו לך מה שאתה עשית לנערה הזו. תתקרר.
קרן פלס ראתה את עצמה בטלוויזיה? תקשיבו מה היא חושבת על אביתר אדיר והרוק המטאלי שלו? – "יש לך ביצים, ואני מאוד מעריכה ביצים. מאוד. מצד שני, אני לא יודעת אם תספק לי צבע שאני ארצה לשמוע"… מה אמרה: עם כל הכבוד לביצים שלך, אני יכולה לשמוע רוק ביצים פעם אחת. מה הלאה? ובהמשך הודיעה פלס לאדיר: "בגלל שאני לא רוצה להיות נחמדה כל הזמן, אני עושה את הדבר הבא" – ולחצה על כחול, אבל מאוד ביקשה שילביש את החולצה ולא ישאר עירום. "אתה מוכן להתלבש בבקשה, אתה שם אותי במצב של אי נוחות", אמרה המורה קרן פלס.
ועדיין קרן פלס: בעניין המתמודד יוחי אדוורדס, ששר Angles של רובי ויליאמס ברמה של זמר סול מליגה גבוהה, היא העלתה שאלה: "איך אתה רוצה שאתייחס אליך – בתור מישהו ששר חריג בנוף המקומי, או מישהו ששר ככה, נגיד בארצות הברית? הבנתם? גברת שופטת: תפסיקי לבלבל המוח. לא מעריכים זמר לפי משהו שאינו מן העניין. תשפטי אותו לפי העניין, לא ביחס למשהו. הבחור זמר מעולה, אז – כחול. לא – אדום. ההתפתלות מעידה על חוסר יכולת למלא את התפקיד שניתן לך.
חבורת נערים, "הטרמפיסטים" שמם, לא האמינו למשמע אוזניהם כשאטדגי כינה אותם – "אתם חבורה של גאונים!" על ביצוע "בזמן האחרון" של עידן עמדי. גאונים? הנערים מחיפה מששו את עצמם. אנחנו גאונים? האם אטדגי לא הבחין שהחבורה עדיין אינה בשלה, שהסולן מזייף? שזה ממש לא "רוק ישראלי", כפי שהגדיר בלהט התלהבותו.
הראל סקעת לחץ כחול לצמד הבוליוודי ההזוי שרון ורחלי. כשנדרש לנמק, אמר – "הצבעתי על האומץ להגיע לתחרות, לא על הביצוע"… האם סקעת שותף למזימה של ההפקה להפוך את "הכוכב הבא" לקרקס? הרי ברור שמנסים לעשות צחוק ממשתתפים אחדים, להביא בידור נמוך. התוכנית ערוכה טלאים טלאים, ומשרבבים מכל הבא ליד. לקרקס יש מנחה – ליצן ושמו אסי עזר. הוא נמצא בכל מקום. גם בתוך השירים. מאוהב בעצמו חבל"ז. על הזמרת דיקלה, ששרה "אהבה בסניף הבנק" הוא אמר: "היא שרה מזרחית, אבל על הפנים נראית לאונרד כהן". על בדיחה כזו לא הייתי נותן לו להיות גם מנחה-ליצן  הקרקס.
וגם: די עם השאלה שמפנים למתמודדים: "למה באת לתוכנית?" אין מה לשאול – אל תשאלו. השופטים לא חייבים לעמוד במרכז ההצגה.
מוקי עדין היחיד, ששומר על שפיות, הוא השופט האינטליגנטי בזירת הקרקס שמעדיף את השיקולים המקצועיים.  מוקי אינו ממהר להכריז הכרזה סתמית כמו אטדגי "נולדת זמרת. נקודה" על נועם פרג'. הוא זיהה את המניירות ואת הרצון שלה להיות שירי מימון ולא עצמה.

מוסיקה: אורית ביינסאי – If I Were A Boy, יוחי אדוורדס – Angles , לירוז בלאס – If I Ain't Got You

בתמונות מלמעלה: אביתר אדיר, אורית ביינסאי, נועם פרג', יוחי אדוורדס, הטרמפיסטים

השתתפו

אורית ביינסאי – If I Were A Boy
אביתר אדיר – Plays On The Run
דיקלה – "אהבה בסניף הבנק"
נועם פרג' – "שלג בשרב"
יוחי אדוורדס – Angles
שרון ורחלי – Mera Namm Chin Chin Chin
הטרמפיסטים – "בזמן האחרון"
אינפי סנואו – Memory
לירוז בלאס – If I Ain't Got You

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

8 תגובות

 1. זו תוכנית בידור שבעוד שנה נשכח מי זכה , אתה יודע הם לא מחפשים את מדען האטום הבא , כולם שפויים וכולם שופטים בחן ובמקצועיות לפעמים הדברים צריכים להאמר יש אנשים שמגיעים לאודישנים לגמרי לא מודעים לעצמם והם יפתיעו בגדול אם הם יצליחו כזמרים הבעיה הצורה בה הדברים נאמרים ואטדגי קצת הגזים לגבי אחת המתמודדות , מוקי ואטדגי הם קולניים ומתלהמים ונראה כביכול שיש להם מה להגיד בניגוד לסקעת וקרן פלס, אבל זה רק למראית עיין כשסקעת וקרן מדברים רואים לגמרי שגם להם יש מה להגיד והשיפוט שלהם הוא לרוב נכון רק רך יותר ופחות מתלהם וטוב שכך, אין צורך להעליב ואין צורך לצעוק ולהתלהם ע"מ שיישמעו אותך. כתבו כאן וחבל שלא ציינת והתייחסת היחיד שנלחם על יוחי היה סקעת מכאן אני מסיק שהביקורת שלך רחוקה מלהיות אובקטיבית מאוד חבל כי מצפים ממך בניגוד למבקרים אחרים להיות שונה ולא להגרר אחרי העדר.

 2. פעם אחרונה בי נשבעתי חחחחח , מוקי הוא מוזיקאי מעולה. הוא כותב ומלחין , סקעת פחות כיוון שאינו כותב/מלחין את כל שיריו (סקעת כתב מספר שירים בעיקר באלבומו השני והם מצוינים , סוף, דמויות וציפור הם הבולטים שבהם) , מוקי כזמר הוא בינוני מבחינת קול ויכולות וואקליות סקעת עולה עליו עשרות מונים כזמר , יש שירים שמוקי לא מסוגל לשיר , אין שיר או זאנר שסקעת לא מסוגל לשיר , מוקי שחקן טוב הראל לא פחות ( חבל שלא הלכת לראות את ״ כמעט נורמלי ״בהבימה ) , אבל סקעת צעיר ממוקי בשבע שנים והוא עדיין לומד ומתפתח ( עדיין לומד לנגן פסנתר וגיטרה) , לדעתי הראל עם השנים יהיה טוב ממוקי , שניהם טובים כשופטים הראל רק פחות מתלהם , מוקי קצת עף על עצמו אגו בשמיים וחבל שכך הוא לפעמים מתנהג , הראל הרבה יותר אנושי עם הרבה פחות אגו.

 3. דרך אגב היחיד שנלחם על יוחי אדוורדס היה סקעת למה את זה לא ציינת? , מזל שאלפי אנשים ראו את התוכנית (רייטינג של 29 אחוזים אתמול), הביקורת שלך לא נקייה רק מתלהמת חבל !

 4. למה לזלזל? תאר לך שהיו מזלזלים בביקורת שלך, לא אנושי נקודה. הפוסל במומו פוסל , לדעתך השופטים מזלזלים בנבחנים ואתה מזלזל בשופטים, ובסקעת בפרט, אז איך בדיוק אתה שונה מהם? מר חרסונסקי אתה לגמרי מאכזב חבל , פעם אהבתי לקרוא את הביקורות שלך גם אם לא אהבת הטון אף פעם לא היה מתלהם , לאחרונה כן , מה קרה? נראה שגם אתה משלם איזה איתנו לאלוהי הרייטינג והפכת להיות בדיוק כמו כולם , כל כך חבל כל כך מאכזב. למזלנו זה סה״כ טעמך האישי . כן חשוב למה באו לתוכנית בתקופה שרבים רוצים רק להיות מפורסמים גם אם לא יומרו זאת בפי מלא , זכור לי כשהראל סקעת נשאל בכוכב נולד 2 בדיוק את אותה השאלה הוא ענה אני רוצה להיות זמר , אני רוצה לרגש , עם המון תשוקה ואש בעיניים , סקעת מוכשר אחד הזמרים הכי טובים שיש היום בארץ , אחד השחקנים הטובים ( הלכת לראות את ״ כמעט נורמלי״ בהבימה), שם סקעת מתגלה במלא גאוניותו וכשרונו , כן סקעת מחפש את אותם האנשים שיש להם את אותה תשוקה ואש בעיניים , והוא שפוי ושופט בחן מבלי להעליב מבלי להתלהם , בחרת להזכיר רק את מה שאמר לגבי הבנות ההודיות לא השכלת להבין שזה היה בהומור , מוקי טוב אבל גם הוא חוטא בשיפוט לא נכון לפעמים , חבל שהגישה היא דיעה קדומה מכאן האכזבה הכי גדולה עד כדי כאב מהביקורת שלך , חבל שנכנעת לאלוהי הרייטינג לא מוסיף לך שום נקודות זכות ראשית כאדם שנית כמבקר. אכזבת, אכזבת, אכזבת!!!!!!

 5. עוקב אחרי הביקורת שלך על התוכנית ובאופן עיקבי אתה מביע זילזול והקטנה של הראל סקעת. למה? ההצבעה שלו ל"בוליווד" היתה במסגרת הומור והומור. זה לגיטימי במיוחד שהיה ברור שהן לא עוברות.
  השיפוט שלו בינתיים הוגן, הגון ולא מתלהם. אז זאת הבעיה העיקרית?
  לגבי נועם פרג' – הילדה בת 16 . יש לה קול מצויין וכנראה לא קיבלה הדרכה. היא בהחלט עם פוטנציאל גבוה.

  אני בטוח שתופתע בהמשך הדרך.

 6. אין לי מושג על איזה קישקוש אתה מדבר מוקי עדין ? נותן ביקורת חריפה לילדה בת 16 עדיף היה שומר את דעותיו לעצמו ! לפי דעתי לפני הפרק הזה היה צריך לנקות את האוזניים ועל הלהקה אמר אטדגי שהם רוק ישראלי הוא לגמרי צודק .. זה רק השלב הראשון של האודישנים יש עוד דרך ארוכה עד לגמר וברור שעובדים איתם אם הם היו מושלמים ..לא היו צריכים אותם בטלווזיה הם כבר היו כוכבים שורה תחתונה מוקי חייב לעוף.. תחזירו את רני רהב

 7. אתה כותב טוב ואני נהנה לקרוא את הביקורת שלך אבל יוחאי ממש לא שר ברמה גבוהה, הלהקה כן היו טובים , ונועם כן שרה מצוין והיא רק בת 16, אז הגיוני שהיא מושפעת מכל מיני דברים אבל יש לה מה שצריך , בתור מבקר מוזיקה אני מצפה שתכתוב את זה

 8. יוחאי לא היה טוב, מי שכן היו טובים זה נועם פרג' עם קול מצוין והלהקה המגניבה של סולן הג'ינג'י

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות