אוסף שירי אהבה נצחיים

אהבה פלוס

פונוקול
4/5

אז נכון ששירי אהבה, "לאב סונגס" רבים לנצח נשארים, אבל יש שהזמן וההשמעות הרבות שחקו אותם, יש שממשיכים להפעים, יש שנעוריהם מתחדשים.

אני הייתי שם בראש האוסף הזה קודם כול את הדואט המפתיע בין ליאל (ישראל) ובין קלאוס מיינה מהסקורפיונס (גרמניה) לשיר Send Me An Angel  (דגימה למטה)  ולו בשל העובדה שלראשונה הוא מופיע על פורמט מוקלט. יופי ש דואט. לא ספק ההיילייט של האוסף החדש.

ועכשיו להשגות על העריכה של האוסף: לא הייתי ממקם את בוני טיילר עם Total Eclipse Of The Heart בראש הרשימה, כי זה להיט (מה להיט, ענק הלהיטים) עם זקן ארוך שבע השמעות.

להיטי ענק שחוקים שמועמדים לגניזה: כריסטינה אגילרה – Beautiful, ניקה קוסטה – On My Own, ג'ניפר ראש – The Power of Love, הבנגלס – Eternal Love.

מקבלים אורכה: סינדי לאופר – Time After Time , הקורגיס – Everybody's Got To Learn Sometimes. ליאו סייר – When I Need You

שווים האזנה מחודשת: טוני ברקסטון – Unbreak My Heart, ווסטלייף ודיאנה רוס – When You Tell me That You Love Me, מארק א קלוד – Loving You, קסקדה – ,Everytime We Touch מארון 5 – She Will Be Loved. דלתה גודרם – Lost Without You

ללכת על זה? בהחלט. יש פה כמה שירים שמעוררים את בלוטות הרגש, בלי הרבה שאלות – מה אומר הטקסט. המנגינה, הטון, האווירה הם שעושים את כל העניין.

מלמעלה למטה: ליאל וקלאוס מיינה, קסקדה, דלתה גודרם

אהבה פלוס 2

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. אוסף ממש מקסים!
    השיר הכי יפה באוסף הוא REALITY של ריצרד סנדרסון. שיר שמחזיר אותי לתקופת ילדותי ולפסקול הסרט שיגעון של מסיבה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות