קרן פלס - לא נסחפנו?

0/5

מדברים על "הניצחון הגדול של קרן פלס", כאילו שמדובר כאן בתחרות. אני לא זוכר "התנפלות" כזו על זמר או זמרת כמו ה"מתקפה" על קרן פלס. כול לחיצה בשלט – קרן פלס. כל ערוץ – פלס. סיכומים שנתיים – פלס. זמרת השנה, תגלית השנה, פריצת השנה, שיר השנה, אמן השנה – פלס. לא נסחפנו קצת?

מה קורה פה? האם גילינו "אוצר" לו המתנו שנים, האם פלס היא מה שחסרה כדי לגאול את הפופ המקומי משממונו. אני לא בטוח. מאז השבעים לא קמו כאן יוצרים כמו שם טוב לוי, שלמה גרוניך, מתי כספי, פוליקר, יוני רכטר, שלמה יידוב, יצחק קלפטר, דני סנדרסון, שלום חנוך.

אני אוהב פופ טוב, גם מיינסטרים, אני מתרגש מכשרונות חדשים, ופלס היא כישרון גדול ממש כמו איה כורם שהיא לא פחות "תגלית" ו"פריצה" מפלס. אבל אני חושש שהגזימו. זה גם לא בריא לאחת כמו פלס שכבר באלבום הראשון תוכתר בכל תואר אפשרי.

המצעדים והדירוגים – כבודם במקומם מונח. המדרגים אינם תמיד מייצגים חתך מהימן של מאזינים. אבל זה בסדר, וגם תגליות – הם חלק מהעניין ופלס וכורם בהחלט ראויות.

אבל רגע: לא היו השנה ארקדי דוכין ועמיר בניון וסאבלימינל ואסף אמדורסקי וג'ירפות. היו גם היו. ובואו ניקח הכול בפרופורציות. אני לא רוצה להמעיט מהתגלית ששמה פלס. לא להשבית שמחתה.
אבל זה יהיה טוב גם בשבילה ובשביל כל האמנים שהתקשורת רוקדת סביבם. לאן הם ילכו מפה אם כבר עכשיו הכתירו אותם למלכי/מלכות הפופ?  הרף כבר נמצא כול כך גבוה, שהשלב הבא עלול להיות רק הורדתו בכמה סנטימטרים.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

4 תגובות

 1. קרן פלס היא שילוב מהמם של מוסיקה מעניינת וכובשת , מילים אישיות שפורצות החוצה וחודרות פנימה וביצוע שמשלב גם ליטוש וגם נשמה , כששומעים אותה מבחינים בייחודיות שלה ובעובדה שהיא מבינה ומרגישה מוסיקה .

 2. נסחפו גם נסחפו.כורם,פלס,מי מבדיל?זה לא שהתגלתה לנו איזה זמרת מדהימה ויוצרת מהשורה הראשונה,סה"כ פופ דביק וחמוד(שנמאס מהר האמת).יש הרבה כמוה,אבל אין הרבה עם יחצנות כמו לה.

 3. קרן פלס יוצרת מדהימה בזכות עצמה ,
  ואת התארים היא קיבלה .. כמו שטל-ליהיא אמרה ,
  כי הגיע לה .

  בייחוד השנה ,
  ועם כל הכבוד .. לסאבלימינל וכו' ,
  אף אחד לא הגזים ונסחף ,
  לאחר שיר כמו "ואת" ועוד רבים וטובים ,
  אני לא מתפלאת בכלל שקיבלה תארים אלה ..

  למרות שאתה צודק בזה שאתה אומר שהם לא מעידים על המון דברים ,
  קיצר .. בוא נחזור לעניין ,
  אין שום עניין של הסיחפות ,זו הייתה השנה של פלס ,
  לא משנה מה יאמרו .

  והרף גבוה ,וזה טוב ,
  ולמה לחשוב שלילי

 4. קרן זכתה בכל התארים האלה כי הם הגיעו לה.. כי אולי חיכינו יותר מדי זמן למישהי עם כישרון כמו שלה..הרי עובדה שגם את שיר השנה היא קטפה פעמיים ברצף.. כששנה שעברה לא ממש ידענו מי זאת קרן פלס…

  בכל מקרה אני מאמינה שעם הכישרון שלה, היא רק תצמח ותעלה והיא לא צריכה את התארים בשביל זה.. אם כי זה מאוד נחמד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות