אלבום שירי האהבה

ווסטלייף

הד-ארצי RCA
4/5

בכמה זה ימכר? 10 מיליון? קטן עליהם? חג מולד שמח, שיין, מארק, ניקי וקיאן. אתם יודעים לחזור תמיד בעיתוי הנכון, עם האוסף הכי מדויק. "דה לאב אלבום", כמה מקורי השם. אחת עשרה גרסאות הכיסוי, יחדשו את מחנות המעריצים/ות שלהם. איך שהם שרים Total Eclipse Of The Heart המוכר מבוני טיילר ישבור הרבה לבבות.
אלבום אולפן שביעי לחבורה. 11 קאברים המתוארים כשירי האהבה הגדולים של כל הזמנים. The Rose שייך לבט מידלר מפס קול הסרט של השמונים, Easy הוא עוד נפיל פופ ששיך לקומודורס, והם עושים ממנו מטעם רומנטי עם הרבה חום, להט ותשוקה. גם You Light Up My Life (הכי מוכר מהביצוע של דבי בון, אם כי הבכורה על השיר הזה שייכת ל-Lasey Cisyk ) הוא ביצוע עתיר רגש בצורה יוצאת דופן. (דגימת סאונד למטה) החזק ביותר בדיסק. You Are So Beautiful שמזוהה עם קול החצץ של ג'ו קוקר, מקבל כאן גרסת סול בקולות טנורים יפים. ב-All Out Of Love במקור של "אייר סופליי", הוסיפו את קולה של נסיכת הפופ דלתה גודרם.
וכדי למרוח אותנו עד הסוף בממרחי הקיטש הרומנטיים מגיע גם You've Lost That Loving Feeling של "האחים הצדקנים"  ו- Have You Ever Been In Love המוכר מליאו סייר. קלאסיקות.
כולם שרים נורא גבוה, צבעים קוליים בין צרידות קלה לטנורי נקי ועד הרמוניות מחניפות. אלבום האהבה, הם קראו לאוסף, ואהבה מסתבר היא אותה אהבה שכבשה את ההמונים בשישים, בשבעים ובשמונים. ויש להם ווסטלייף נציגות לכול עשור. לא משהו חדש לרוץ לספר לשכנה שממול, אבל אם אהבה, היא דווקא יכולה להיות הכתובת.
.

Westlife – The Love Album

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. לא יכול להיות כבר…הם הוציאו איזה עשר אלבומים, יותר מחצי מהם חידושים…ויותר מזה בתוך האלבומים שהם לא חידושים יש גם חידושים. כמה אפשר לחדש? חדשו סגנון לא שירים. אני מאמין שתסתפקו באוסף שירי אהבה עם האבק בבית, מאשר לקנות את ווסטלייף מחדש. לא שווה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות