25

ג'ורג' מייקל

סוני, בי.אם.ג'י, הד-ארצי
4/5

בשנה שעברה נתתי לך את לבי, אבל את נתת את ליבך למישהו אחר, ככה בערך פותח ג'ורג' מייקל את Last Chrismas להיט של להקתו בעבר "וואהם!". הפי כריסמס ג'ורג' מייקל. ווטס ניו? ב-"25" אנחנו מזהים אחד חדש –This Is Not  Real Love  (דגימת השיר חדש למטה) בדואט עם סולנית ה"שוגהבייבס". זה הכל. הכול חוץ מזה – האזנה לכול הנאמבר ואנס שלו, הגדולים והמחניפים. דיסק א' – For Living דיסק ב' – For Loving, התחכמות כזו. סטייל ריתם נ' בלוז לבן והבלדות.
לאלה שטוענים שזה עוד אוסף. ככה: זה עוד אוסף אבל מורחב לעומת נאמר "ליידיס אנד ג'נטלמן" (שירים נוספים מ-Patience ומ-Wham) אבל לטיעון הזה נגד אוספים יש כבר זקן אורך, ואני לא מתכוון להיכנס לסוגיה שהיא במהותה צרכנית.
25 הוא לא מספר השירים בדיסק הכפול. המספר מציין את חגיגות הכסף של מייקל כזמר פופ מקצועי. לא תהיה בעיה למי שהיום בגיל הזה (25) להתאהב במייקל. זה אוסף שלא הזדקן. במיוחד הדיסק הקצבי.
מבחינת שמירה על טריות ורלוונטיות, רוב השירים של מייקל כולל "כל מה שהיא רוצה מ"וואהם" עדיין לא התיישנו. Wake Me Up הוא עדיין רוקנ'רול קלידים קצבי מקפיץ. כנ"ל – Freedom. וגם To Funky. מייקל אוהב קצבים שמחים ואופטימיים, דאג להפקות פופ נהדרות, שכול מערכת סאונד מתענגת עליהם והשירה שלו היא שירת נשמה עד הסוף. מה עוד? זה מספיק.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות