לכל המגיעים החדשים

פיית'לס

הד-ארצי
4/5

אלבום אולפן חמישי של פיית'לס, הרכב שממלא איצטדיונים וגם מתאים את עצמו למועדוני דאנס מפוארים. כאן בחדש הקרדיטים הולכים לאר רק למקסי ג'אז ולסיסטר בליס אלא גם למשתפי פעולה כ- Cat Power בקטע A Kind Of Peace וגם רוברט סמיתס שמסייעים בחציית גבולות בין דאנס לרוק למרחבי סאונד חדשים ומרתקים.
"פיית'לס" תמיד יצרו מוסיקת דאנס מעולה אלא שהפעם זה לא אלבום דאנס שמח. פיית'לס מגיעים כאן לאיכויות חדשות. מנסים להביא מסר כזה פלקטי לשירים. שיר הפתיחה 'Bombs', דאנס אווירה מלא אווירה אומר משהו כמו – העולם הזה מלא בכל כך הרבה אהבה אבל גם בכאב שלא האמנתי שהוא קיים .
היומרה היא מעבר לדאנס – צליל יותר ניסיוני ועם זאת עדיין פריך, מלודי ומתקשר מאוד, כמובן עם לא מעט פעלולים אקסטרווגנדיים וגם עם הרמוניות קוליות מפתיעות ב – To All New Arrivals שיר העוסק בגורלם של ילדים בעולם הזה, לטעמי החזק ביותר בדיסק. הטקסטים שהם מעבר לממוצע בסוג זה של מוסיקה. קחו את מס. 6 Last This Day מזהים את הקול – כן, זוהי דידו עם הקול הרך והמהורהר. אז גם אם אין באלבום החדש שלושה ארבעה להיטי ענק, "פיית'לס" מנסים לחדש ולהתחדש, והשילוב בין הסאונדים המוכרים (האוז גרובי, היפ הופ, אלקטרוניק דאנס) והתנסויות סאונד עכשוויות משיב רוח חיובית במפרשי ההרכב.

Faithless – To All New Arrivals

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות