סיימפרה

איל דיבו

הד-ארצי Sony Bmg
3/5

Il Divo הם אמנם "להקת בנים", אבל מתחילים להיות דומים יותר לשלושת הטנורים מאשר לכול להקת בנים אחרת עלי אדמות, למרות שבמראה החיצוני שלהם הם מזכירים יותר דוגמנים של ארמני. עם קולות כאלה לא יתכן שאופרות של ורדי אינן הרפרטואר העיקרי שלהם. להתחיל דיסק עם גרסה אופראית מושרת בשיא הרגש של "לילות של משי לבן" של המודי בלוז מושר באיטלקית ולהמשיך ל"קארוזו" רווי האמוציות – זו בחירה של ענקי אופרה שרוצים לעשות עוד בוכטה גדולה. כלומר – כיסוי לשירים שכוסו כבר מיליון פעמים.
ההמשך לא פחות שקוף: "בלעדיך" (Ham-Evans) המוכר מהרי נילסון המושר בספרדית. שלושת המתאבנים האלה הם פתיחה אמוציונאלית עם שכבת שמאלץ עבה. בהמשך יגיעו גרסה ל"מוסיקה" של ג'ון מיילס (בעיבוד שלו) ביצוע ל – You Raise Me Up המוכר מג'וש גרובן וגם מווסטלייף. ובונוס – Somewhere מתוך "סיפור הפרברים" (דגימת סאונד למטה) 

הכל זה הרומנטיקה? הכל. הכל. הכל. ואיך שהקולות האלה עושים את זה (קרלוס מרטין הבריטון הספרדי, הטנורים אורס בולר משוויץ ודיויד מילר מארה"ב, סבסטיאן איזמברד, זמר הפופ הצרפתי) מראה שהשמיים אינם הגבול בפיוז'ן הזה בין אופרה קלאסית לפופ. עם טונות האמוציות הם יגיעו הרבה מעבר לשם.

Il Divo – Siempre

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות