הסינגלים 1996-2006

סטיינד

אטלנטיק, הד-ארצי
4/5

איך לא הכרתם את ההרכב הזה מספרינגפילד מאסצ'יוסטס? הוא כבר בשטח עשר שנים, (מכר 12 למעלה מ-12 מיליון אלבומים!) וזה האוסף הראשון שלו, אחרי חמישה אלבומים, הצלילים הם מטאל מלודי לא רע בכלל + 3 קטעי בונוס אקוסטיים חדשים ביניהם כיסויים ל-Butshell של "אליס אין צ'יינז" (מעולה!) ול- Comfortably Numb של פינק פלוייד, Sober של להקת Tool. לצרכני ההרד קור של סטיינד זוהי בטח הפתעה לקבל מהלהקה רוק אקוסטי. אבל מתברר שיש בלהקה הזו עוד צד – המרוכך, המלודי
בואו נעשה סדר עם סטיינד: הדוגמאות שמסבירות את הצד הכבד והיותר מלודי-מרוכך של הלהקה הם השיר הפותח Come Again הטעון בגרסת רמיקס מהאלבום הראשון של החבורה שנקרא Tormented, שיר אהבה נואש, לעומת שיר מס. 10 שנקרט Zoe Jane (דגימת סאונד למטה) – בלדה מלודית שנשמעת כלקסיקת רוק הנפתחת בצלילים הרמוניים וגם Outside שהוא שיר מדהים ביופיו המלודי.

המגוון מציב את סטיינד כאחת מלהקות הרוק המשובחות של השנים האחרונות. Mudshovel הוא עוד שיר מטאל מיד טמפו מצוין מאלבומם Dysfunction. ואם לדבר על "הצד האפל" של סטיינד – הוא ללא ספק מהיותר מהוקצעים ששמעתי בז'אנר הזה, שבו בולט הזמר הראשי אהרון לואיס. עד שני אלבומים שמיוצגים באוסף – Break The Cycle מ-2001 ו – 14 Shades of Grey מ-2003. בסך הכול, זהו מבוא ממצה של הלהקה – על פניה השונים. מטאל אלטרנטיבי? – קניתי.

Staind – The Singles 1996-2006

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות