בשבילך נוצרתי

אייל גולן

מילים ולחן: ליאור פרחי עיבוד והפקה מוסיקלית: דוד קמה.
3/5

בשבילה הוא נוצר, רק איתה הוא קיים, מול יופייה נושך את שפתיו, בשבילו היא העולם. כמו תינוק הוא זוחל אליה, מתפתל כאוב אל זרועותיה.
לא אייל גולן אשם בזה. לאשם קוראים ליאור פרחי. הייתי מת לדעת איך לכל יוצרי המוסיקה ה"ים תיכונית" יש כזה לב ענק לאהבה, שהם מוכנים להתפלש בעפר, לזחול על גחונם מול האהובות.
יש לגולן טווח רגשי ענק למנגינות סנטימנטאליות, והוא מפעיל אותו גם כאן. המוסיקה היא אותו מתכון מלודי שחוזר בוריאציות כאלה ואחרות, מתנגנת ומלטפת, והעיבוד עושה מזה ממרח עוד יותר קיטש-רגשני-מתבכיין. ישירו איתו עם גולן את הסרנדה הזו, אבל זה עוד שיר ברשימת הענק של שירי אהבה שלא יכנסו לרפטואר הנצח של המוסיקה המקומית. למה הוא לא עולה כיתה? ממה אתה חושש גולן?

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

7 תגובות

 1. עוד מאה שנה לא תבין איזה להיט גדול זה
  להיט מדינה ברמות קשות
  כל הכבוד אייל גולן .

 2. מתה עליייךך!! כל הכבוד!! לפני שהוצאת את הדיסק היו לי את השירים שלך… אני גאה בך!! למרות פרידתך מישי בן צור , הצלחת לעמוד בדרך עם מיכשולים רבים ושמועות לא נכונות… תמיד ידעתי שאתה צודק…:) אוהבת אותך ומקווה לעוד הרבה הצלחות כאלה שלך !! שלך באהבה גדולה !!

 3. אייל גולן מלך הזמר המזרחי פורץ בדיסק ענק לשנת 2007 ללא שיתוף פעולה עם ישי בן צור שהיתגלה כאוייבו של אייל גולן כשנודע על כך שבן צור מעלים ממנו כספים

  אייל אתה ענק ואין עלייך אתה מלך משנת 97
  הוצאת אלבום קטלני עם להיטים כמו -שמועות…מדמיין אותך…..מכל אותם הפזמונים…..זה מוזר…אל תלכי לי…אם יש גן עדן ..ועוד.. אתה ענק תמשיך לרגש אותנו כמו כל הזמן

 4. אייל כל הכבוד על השיר ''שמועות'' סוף סוף שיר עם אמירה
  שמספר שבעצם אתה סבלת כמו המון הומנים מ…שמועות.
  תמשיך ככה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות