הכי יפה

טל שגב

מילים ולחן: טל שגב עיבוד והפקה מוסיקלית: יעקב למאי
3/5

הפתיחה ה"קלאסית" (מיתרים נטו) מבטיחה כאילו משהו אחר. ההמשך אינו אמם אנטיקליימקס, אבל גם לא יצירת פאר. טל שגב מבשר לנו בטון עצבובי משהו, שהיא כל כך יפה, עד שהיא פשוט לא יכולה להסתיר את זה, וגם מי שאינו פוזל אינו יכול לעמוד מול יופייה המשגע. ומבחינתו זה עוד דבר – "ואיתך אני נרגע".

עכשיו השאלה היא האם הדובר בשיר "נרגע" משום שהוא במחיצתה, או שרק משטיפת עיניו. טקסט סתמי עד פשטני, עיבוד יומרני שמנסה לעשות מהשיר משהו יותר אטרקטיבי ממה שהוא, ומה שהוא – שיר פופ מיד טמפו לא רע מוסיקלית לא הכי שבלוני, שירה חדורת להט שמשכנעת שאכן חווה הכותב סיטואציה מסוג זו. לא הרבה מעבר.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

4 תגובות

 1. חברים יקרים..
  כל מי שאמר שהשיר הזה "מזעזע" או "בנאלי" טועה ובגדול!
  שיר מושלם, לחן סוחף ומילים שגורמות גם לי וגם לכל מי שהשמעתי את השיר הזה (וזה המון אנשים) לשמוע אותו שוב ושוב ואפילו לקנות את הדיסק.
  פשוט מלך

 2. הרי ברור בלי שום ספק שיעקב למאי הוא אחד המעבדים הגדולים בעולם.הוא הפך את טל שגב מזמר רוק סטנדרטי,לכוכב פופ מדהים.הוא מוציא ממנו איכויות מדהימות,השירים של טל שגב,הם היפים ביותר שיצאו לאחרונה

 3. אני חושבת לגמרי ההפך ממך …
  זה שזמר כל כך עמוק ומדהים יודע לפעמים גם לתת מקום לצד קליל ואנושי שלו זה מעניין ..
  הוא לא חייב שכל שיר שלו יהיה יום אחרון או אני רוצה …
  זה מה שהופך אותו לכל כך מיוחד שיש לו להציע הרבה!…

 4. שיר מזעזע. מפחיד לחשוב שכך נראית המוזיקה הישראלית היום. חייב לחול שינוי מהפכני. הבנאליות הזאת מיצתה את עצמה. אם זהו השיר החדש של זמר מצליח כמו טל שגב, ואם כך נשמעים שיריהם החדשים של עוד רבים אחרים כגון שלמה ארצי, לא צריך לסגור את הבסטה – היא תיסגר מעצמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות