מיליון פעם

מלכת הפלקט

מילים ולחן: ברק גביזון. עיבודים והפקה מוסיקלית: מלכת הפלקט
3/5

לבנאדם חסר אומץ לומר לה את מה שהוא מרגיש. מצד שני גם אם היה חוזר על זה מיליון פעם – "זה לא היה הופך הכל נכון", כל שכן ש"מתוק מדי נהיה כל כך מר/ ברגע שהתחלתי לנשום" הקיצר, החיים זה לא רק ריגושים, החיים זה עכבות ובלגנים והסתבכויות עם עצמך. מישהו צריך לפרנס את הפסיכולוגים.

 טקסט בסדר, גם הרוק המלנכולי הזה מיוחד, הגם שחסר לי יותר "ביצים" בביצוע השביר-רוטט של גביזון. כשמצטרף אליו קול להרמוניה, המצב משתפר. הנגינה והעיבוד מראים שהבנאדם בא לשיר את עצמו ולהישאר בתוך אווירה תואמת מצברוח. בכל זאת המלודיה והטון קצת שיעממוני. זה עדיין לא זה, ולקראת האלבום הראשון של הלהקה הזו שייקרא "אח יפני" אני רוצה לשמוע דברים חזקים יותר.   

 

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

5 תגובות

  1. מבקר יקר,

    אתה כ"כ שקוע במוסיקת גלגל"צ שכל דיסק שחורג מהכללים שלהם זוכה לביקורת צוננת מכיוונך.
    לפחות גם תברר את הפרטים על האמנים אותם אתה מבקר – למלכת הפלקט זהו אלבום שני.

  2. אחת הלהקות עם הסאונד היותר מעניין בארץ..קצת מוזיקה באמת!! מה שכן חסר קצת צעקות לשירים..שיסחוף…אבל סהכ שיר יפהפה אני אהבתי

  3. עוד שיר "רוק ישראלי" מועתק ואפרורי??? עד מתי ישירו אזובי הקיר חסרי הבינה. אני מבין שגביזון הוא הבעלים של "בטי בם". הצעתי לו: תעשה מה שאתה מבין בו. תשאיר את המוסיקה למי שמבין את זה. חברות טובה עם אנשים מוכשרים ( עופר מאירי, נדמה לי ) לא תהפוך אותך למוכשר כמוהם.
    רע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות