המובחרים של ליאן ריימס

ליאן ריימס

Wea International
4/5

כשהאוסף הזה יצא, ליאן ריימס חגגה יום הולדת 21. זה מדהים, כי כמה זמרים יכולים כבר בגיל הזה להוציא אוסף. אני מקשיב לליאן ריימס וחושב על  תוכניות "כוכב נולד" האמריקני. למה "כוכב נולד"? לא מפני שליאן ריימס השתתפה בתוכנית הזו, . אלא דווקא משום שהיא סוג הזמרות ש"מתגלות" במסגרת הזו, ואגב, ריימס הייתה לוקחת את התחרות הזו כמו שאומרים – "בהליכה". ריימס היא רמה בפני עצמה.

אני מקשיב לשירים כ"לא יכולה להילחם באור הירח" (דגימת סאונד למטה) , "החיים נמשכים" הם שני להיטים שקובעים רף גבוה מאוד לאוסף של ריימס. יבואו עוד 18. האם תעמוד בציפיות?  ברוב המקרים – תעמוד גם תעמוד.

והנה גם השלישי – "כיצד אני חיה", בלדת סלואו-מחץ רומנטית, אינו מאכזב.  וגם הרביעי "אני זקוקה לך". ריימס היא זמרת-זמרת, מפטרלת יפה בטווח האוקטבות הנהדר שלה. פעם היא הילכה על הקו שבין פופ לקאונטרי מיוסיק, אבל נוטה בעיקר לשירי פופ קליטים. יש לה כאן שני דואטים –  "הדבר האחרון במחשבתי" עם רונאן קיטינג שהוא קצת קיטש.  ו"נכתב בכוכבים", בלדה  עם אלטון ג'ון – דואט הרבה יותר חזק מהקודם,  טעון רגשות, שזור בשירת מקהלת גוספל. ב-We Can הקצבי היא מטפסת גבוה בסולם רגש ומגיעה לביצוע סוחף. תקשיבו לזמרת הזו רק כדי לקבל פרופורציות, מהי זמרת מעולה.

 

 

Lean Rimes The Best of LeAnn Rimes

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות