כבד לי

רוי אדרי

מילים: רועי אדרי, מישל אדרי. לחן: רועי רוי אדרי.
3/5

סיבך והסתבך, רוי אדרי, בשיר הזה שמדבר על יחסים של משיכה-דחייה אם הבנתי נכון. במסגרת מדורנו גברים בוכים בלילה (ואני הייתי מציע לפתוח את מועדון הלבבות השבורים של הגברים המקומיים) – יש לנו שיר על מצב מסובך, שמצד אחד הדובר בשיר מרגיש כי היא מסוגלת למוטט כור אטומי ושהליטוף לה – אבן בליבו, מצד שני הוא משאיר לה פתח לשמר את היחסים – "כשאת איתי – העולם נהייה חיובי". בעולם של רוי אדרי העניינים מסתבכים. הוא ניסה להוציא טקסט. יצא משהו שגרם לי לחפש אופטלגין. לא יצאתי מהסתירות שלו. "אם את אוהבת אותי – את תצטרכי לחיות עם זה" עם מה, רוי? אחרי הכל היא מסוגלת למוטט כור אטומי.

די. בואו נעבור למוסיקה: ואללה, משב רענן קצת רגאיי, קצת סטיווי וונדר, קצת ראפ, קצת ריתם נ' בלוז. וזה מסתדר לו, בעיבוד יפהפה. מידטמפו שיש בו כמעט הכל מכל מבלי שזה יישמע עם תפרים גסים. אדרי, עזוב אותך מטקסטים. תתרכז במוסיקה.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. אשמח אם תגיעו להופעה שלי מחר 18.10 לבונטין 7
    בשעה 22:30

    נתראה 🙂

  2. אתה שר מתוך עומק הלב ולא רחוק היום ששמך יהיה שגור בפי כל.נשמח אם תיצור איתנו קשר לשיתוף פעולה לשיר שנמצא בשלבים מתקדמים זהו פרויקט משותף עם אומנים מאפריקה. אם תסכים לשיר את קטעי הראפ אנו נשמח מאוד צור קשר דרך אתרנו באינטרנט http://www.drum .co.il בברכה מתופפי המדבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות