"לא מכירים אותך"

הראל מויאל

מילים ולחן: הראל מויאל. הפקה מוסיקלית: נדב ביטון עיבודים והפקה מוסיקלית: נדב ביטון והראל מויאל
3/5

אירוני הוא לפעמים נאיבי ולפעמים אף באנאלי. כל מה שמויאל רוצה להגיד בשיר הזה, שמרגע שהוא התחיל להצליח – כולם לידו חושבים רק כסף וכוכבות, ושזה המסר שלהם. להיות כוכב, לעשות כסף – זה משמעות של להצליח  … והם (מי זה "הם"? אמרגנים, יחצנים, סלבריטאים?) מסתכלים על ההצלחה הפוך,  אבל מה עם הבפנים שלו, עם העצב, עם הכאב. הם פשוט לא מכירים אותו.

אז יכול להיות שזה מה-הוא-מרגיש, אבל לא כל תחושה חייבת מיד להפוך שיר. בטח לא באופן  שזה נכתב, שזו התבכיינות טיפה פתטית. בשיר יש גם גשם וחזאי וסופות, כדי שגם מבחינת הטמפרטורות תשרור בו סגרירייות.  המוסיקה היא קצב מלודרמטי חד-משמעי, רוקיסטי, הביצוע – נרגש אפילו נסער. אבל סערת הרגשות הזו שעוברת על מויאל לא גרמה לי להשתתף בצערו. לא שוכנעתי ב"טרגדיה" שעוברת עליו, ואין לזה כל קשר,  אם השיר הקצבי הזה יהפוך בסופו של דבר לשלאגר. 

 

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

4 תגובות

 1. אני לא מבינה מה כולכם רוצים? הוא שר מדהים! המילים יפות ומספרות על זה שלהיות כוכב זה לא כזה נחמד. ובסך הכל,הוא צריך לכתוב שירים שמבטאים אותו וגם נימכרים-וזה בדיוק מה שהוא עשה! עזבו אותו בשקט! שיר מדהים. הוא רוצה שאנשים יפסיקו להטיף לו. עם זה מה שהוא רוצה להגיד אז מה אכפת לכם? אני מבינה אותו,להיות כוכב זה לא כזה נחמד כולם אומרים לך מה לעשות. גם נינט כתבה את השיר "היא יודעת" שהמילים שלו זה"היא יודעת,אנשים תמיד אומרים לה,אנשים רק מתערבים לה" למה לה לא אומרים כלום על זה ולהראל מויאל כ

 2. זמר ממוצע שצריך כל יום להודות לאלוהיו על שנקלע ל"כוכב נולד" אם לא אפילו בבית ג'אלה לא היו שומעים עליו. מה הוא בוכה?

 3. ואני חשבתי שרק אני לא מבינה אחרי שעשו כזה רעש..
  בהחלט יש כאן בכיינות ובעיני חוסר אמינות. מה לא נהנית מהכסף, מישהו הכריח אותך.. ובאמת מי זה הם – הקהל, טדי, או אולי אתה בעצמך ? כולם אשמים אני לא.
  מעבר לזאת. הטקסט רדוד ויש בו שגיאות לשוניות
  (למשל זרעתי אז לא גדל אלא צמח ועוד דוגמאות ).
  כתוב בשפת דיבור בסיסית .
  הלחן פשטני בעל 4 אקורדים בקושי שהולחנו בגיטרה.
  הדבר היחידי שמציל את השיר הזה , זה העיבוד המקצועי
  של נדב ביטון.
  בעיני גם השירה שלו לא אמינה ולא נוגעת.
  חבל היה לו פו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות