1. הוא מאוהב, 2. מאוהב מדי,

אלון אולארצ'יק

מילים ולחן: אלון אולארצ'יק בשיתוף הילה נסימוב (שורטי) בגרסה ב'
4/5

 אולארצ'יק מכין אותנו לקראת אלבומו הכפול החדש "רוק ורוך" שיצא בקרוב, והשיר הכפול הזה מדגמן את שני הצדדים. הטקסט – זה החיוך של אולארצ'יק. רואים לו בעיניים שהוא מאוהב. לה זה ברור שהוא שלה לעד. אבל מה שהיא רואה – זה לא בדיוק האהבה שלו, שהיא דוהרת בכיוון אחר כמו קטר שלא יכול לעצור.

גרסה א' – ג'אזית, ואני אוהב לשמוע אולארצ'יק ג'אזי בצרדרדות כזו, בסטייל כאילו אולד פאשן, שזה למעשה סוג של בלוז אולארצ'יקי. אני אוהב את התום הראשוני הזה, את הסלואו הנוסטלגי.

בגרסה השנייה המואצת-קצבית  יותר (לא ממש רוקיסטית) נכנסת שורטי בקטע הפופ – היפ הופי עם שירה נשית מקהלית ותוספת ראפ שמכניסה מימד כמעט דרמטי ריאליסטי  (היא דורשת ממנו דברים). זה נשמע לי גימיק נחמד. וחוץ מזה – למה אנחנו בדיוק צריכים גרסה ב'? שיהיה. איך להגיד את זה: גם בגרסה הזו לא סרה הסימפטיה שלי לאולארצ'יק, כלומר – זה עדיין אלוארצ'יק, יהיה זה בג'אז או בהיפ הופ.

על "פעם בגליל", "מסע מוסיקלי"

 

על "רוק ורוך"

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. בניגוד לדניאל סלומון- אולארצ'יק, עוף די נדיר במקומותינו, הוא אומן של ממש. לא שהשיר הזה יוצא דופן. אבל אלון, ממרום 50 שנותיו, יכול להתגאות על עמידה על עקרונות אומנותיים וחשיבה יצירתית טובה מאד. כן יירבו כמוהו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות