יהיה מה שיהיה

גיא גמזו

מילים: צ'ולי זכאי. לחן: טורקי עממי עיבוד והפקה: שי ראובני
2/5

מעניין מה זה "טורקי עממי"? לי הלחן הזה יחד עם העיבוד וההפקה של שי ראובני נשמעים "ישראלי עממי". מה טורקי? זה אשכרה אולם חתונות ישראלי, בכייני עם קצב לכפיים, לרגליים ולעינתוז. מה אומר השיר? למרות שהוא רואה אותה בדימיונו בוגדת בו  – היא והוא זו אהבה אחרת, ליבו נסחף אליה, וגם אם הכל נגמר – הוא לא נשבר. ואללה.

גיא גמזו רוצה להכניס את עצמו בכול הכוח לליגת "המקופחים" כי זה שיר שמנציח רמה מסוימת של סטנדרט חאפלאי שלא עושה כלום בלב, הכי הרבה יכול לפוצץ אולם חתונות בין הבורקעס לרבע עוף. וזה יפוצץ.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

10 תגובות

 1. גיא, אני זוכר אותך מהקונצרט של כנור דוד בקריית-גת, ואני מאחל לך המון המון בהצלחה…..

 2. תקשיבו חברים !!!
  אף-אחד מכם לא מבקר מוזיקה , ולאף-אחד מכם אין זכות לבוא ולבקר מישהו ששר ועושה משהו עם עצמו , לא כמוכם יושבים בבית עלובים חסרי מעש ומותחים ביקורות על אנשים !
  תמשיכו להתבטל ולגרבץ על הכיסא, גיא גמזו שר מדהים ואם יש לכם בעיה אתם יכולים להתקשר לורדה רזיאל ז'קונט , גיאגיא , אתה נשששמה אמיתית , תמשיך בדרכך יש לך קול להיטטטט !!
  לו רק היה לכם חלקיק קול שלו . .

 3. שיר מדהים עם קצב מטריף….חבל שהישראלים כאלה לא אמיתיים במוזיקה. תותח על תמשיך להפתיע אותנו.אוהב ברק

 4. אתה צריך להישאר נהג יש לך עוד הרבה לילמוד חא שאתה לא טוב אבל יש רבים כמוך ששרים יפה מאוד לצערי יותר מימך מה לעשות תישמע את הילד גיא יהוד אתה מדויק אבל החומר שאלו אתה פומה לא מתאים שים לב יש אנשים שלא אוהבים לקבל את האמת ואוהבים לישמוע ווא איך אתה אני אמיתי קבל באהבה שלך חגיגת

 5. מעניין מאד שהוא מספיק מעניין כדי שכל סינגל שיוצא לו,המבקר רץ לכתוב על כך ,ולהביע דעתו. זה מראה שגיא גמזו עומד בסטנדרטים גבוהים-אם זה בקול האלוהי שקיבל,וכן,גם בחיצוניותו שכובשת…..תמשיך ואל תפסיק כי אני ורבים וטובים שכל יום מחדש מתווספים, אוהבים ומאד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות