שינוי

שוגאבייבז

יוניברסאל, הליקון
4/5

 

יכול להיות שהשוגאבייבז עדיפות בעיני על הספייס גירלס, מהדסטיני צ'יילדס?  האם טעיתי במשהו? נו, טוב הבעיה שלהקות הבנות האלו נורא דומות זו לזו. גם בלי להיכנס להשוואות, יש לשוגאבייבז אלבום פופ-דאנס כמעט ללא רגע משעמם.

להיטים:  הן בחרו להוציא את About You Now , כסינגל ראשון (הגיע למקום הראשון במצעדי ההורדות) , אבל אין בעיה לאתר  לפחות עוד שלושה  פוטנציאליים. מה רע ב-? Never Gonna Dance Again – להיט ענק, ללא ספק  (דוגמית למטה). ויש עוד. Back when   וגם Open the door .

קישה, היידי ואמל, טריו גירל מולטי אתני ממשיכות לדהור במסלולי הפופ דאנס המינסטרימיים מאז המהדורה הראשונה של ההרכב שיצאה ב-1998. בהמשך היו פרישות, וקיבלנו מהדורות חדשות של הבייבז. הקונספט לא השתנה בהרבה. אלבום האולפן החמישי שלהן מראה שהן אינן לוקחות סיכונים.

"שינוי" הוא תערובת של ריתם נ' בלוז, דאנס ובלדות  וגם נגיעות רוק, ובגדול –  אלבום פופ שממחזר פחות או יותר פורמולת הלהיטים של החבורה הזו, כשההפקה (דאלאס אוסטין, קסנומניה) – מהסוג המלוטש  שרק בעלי מקצוע מוכשרים ומיומנים יכולים להוציאו לפועל בהצלחה. למי שאוהב פופ חסר יומרות, עם אלמנטים "שחורים", עשוי חבל"ז.

 

 

Sugababes – Change

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות