גלות על המיינסטרים

מאצ'בוקס טוונטי

Melisma 6, התו השמיני
4/5

זה הולך ככה: "מתעורר בתחילת הקצה של סוף העולם/ אבל זה מרגיש כמו כל בוקר/ עכשיו אני תוהה/ מה משמעות חיי אם הם נגמרים" ו … "אני מאמין שהעולם מגיע לקיצו"  . How Far We’ve Come  נקרא השיר. להיט. 

 

ןעוד שיר על יחסים. הוא ניסה כל-כך הרבה פעמים. אבל  אבל היא הייתה בקטע של לא רוצה להאמין לו. השיר I Believe  You When נישא על מנגינה טיפה מתוקה, רקידה מאוד.  

ועוד סופט באלאד רוק –  These Hard Times, פופ משובח בטון נוגה שהמאצ'בוקס מאוד אוהבים. – "משהו חסר/ אתה לא חש בזה לעולם/ תחוש בזה כשזה יעלם"

ככה כמעט מבלי שנרגיש, מכרו המאצ'בוקס 28 מיליוני אלבומים, היו מועמדים 5 פעמים לגראמי וזכו ב-3 קטגוריות והם זכו "להקת השנה" של מנגזין הרולינג סטון לשנת 1997. הדיסק  הוא למעשה אוסף בתוספת שישה שירים חדשים, שיוצא אחרי כמעט חמש שנים של כלום, במהלכן נטש אותם הגיטריסט אדם גיינור.

אבל עדיין זה  זמר-סולן נפלא כמו רוב תומאס Rob Thomas עם קול רגש גבוה שמגיע ממקומות נמוכים באזור הלב-ריאות, ומתופף – פול דוקט Paul Doucette שעושה עבודה מצוינת גם בגיטרת קצב. השירים החדשים במקצבי מיד-טמפו מראים שמאצ'בוקס טוונטי עדיין לא אמרה מילה אחרונה. הצליל הייחודי קיים, השירים כתובים יפהפה, ההפקה משדרגת.

 

 

 

Matchbox Twenty Exile On The Mainstream

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות