מחשבה מקולקלת

עמית ורשיצקי

מילים ולחן והפקה מוסיקלית: עמית ורשיצקי
3/5

קראתי בעיון רב ובסקרנות  את הדף הביוגראפי של ורשיצקי שצורף לסינגל. בנו של מאמן כדורסל, נטש לימודים ברימון, התחיל לימודי תקשורת, כתב תרבות במקומונים, מאבטח של שרים, לומד תואר שני בהיסטוריה. וכמובן, זמר. לשם כך הרי התכנסנו.
השיר עוסק ב"ריקוד שדים פרוע" שתקוע עמוק בתוך הראש. גם "מחשבה מקולקלת שמזדחלת עמו גנב". לא הבנתי על מה המהומה. מה זה השיר. ברור שמשהו מתחולל. מה זה ריקוד השדים הזה בראש? בפנים – פרוע. בחוץ – קרוע. כאוס רגשי. אבל משהו חסר כאן כדי להשלים את התמונה. מה הוא רוצה להגיד.
המוסיקה רוק גיטרות מנוגנות במקצועיות ראויה (עידו אגמון, תומר להב),  רוק עם נגיעות תיכוניות (ובסיום מהלך חפלאי קליל) קול שמתאים למשבצת הרוקיסטית, אבל השיר (טקסט) הזה עדיין לא מסביר את מקומו העתידי של ורשיצקי בסצינה המקומית. אני ממתין לדברים חזקים יותר כדי לקבוע האם ורשיצקי מצא סוף סוף את יעודו ויעדו בחיים. בינתיים שלא ינטוש את עמדת המאבטח.

גלריית תמונות

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. תדייק כשאתה רושם ביקורת…
    זה הולך ככה:"מחשבה מקולקלת אייך היא מזדחלת כמו גנב".
    "בפנים-קרוע בחוץ-פרוע"…ולא להיפך.
    אחלה שיר. אתם לא נכנסים לעומק שלו ולכן לא תבינו.
    אני אהבתי מאוד 🙂

  2. גם כאן, כמו אצל יסמין שדה וגלית עסיס, ניכר חוסר כישרון ולא מעט חובבנות, לדעתי הצנועה. כך לא מלחינים שיר ראוי לשמו. הנגינה נשמעת מיקצועית? זה מה שכותבים כאשר אין משהו טוב ממשי לומר. היא דווקא נשמעת לי סתמית לגמרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הכתבות המומלצות

המשך קריאה לפי סגנונות